Zamknij

Operator śrutownicy

Nr oferty: StPr/24/0038Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Powstańców Wielkopolskich 33, 62-030 Luboń, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc przy obsłudze śrutownicy, dotyczy przygotowania powierzchni betonowej i konstrukcji stalowej. Odbiór i dowóz osoby do miejsca zamieszkania i do pracy. Koszty noclegów i delegacji pokrywa pracodawca.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Praca w delegacji na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku. Umiejętność pracy w grupie. Zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu zadań. Praca na wysokości powyżej 3m lub brak przeciwskazań do pracy na wysokości. Dodatkowymi atutem jest prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "DWD SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Żaneta Sztrauch
      Numer telefonu: 632610197
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Na rozmowe kwalifikacyjna z pracodawcą należy umówić się telefonicznie lub wysłać aplikacje drogą elektroniczną
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
      StPr/24/2422
      data rozpoczęcia pracy od 19.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 360 PLN

      Praca z dziećmi w edukacji wczesnoszkolnej w klasach z uczniami z niepełnosprawnościami Praca na 2 zmiany w godzinach 8-17 Praca od 1.09.2024 do końca zajęć dydaktycznych
      StPr/24/2354
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Praca w świetlicy szkolnej i z dzieckiem z niepełnosprawnościami Praca na 2 zmiany w godzinach 8-17
      StPr/24/2355

      Przygotowanie gabinetu zgodnie z wymogami i przepisami BHP, sanitarno-epidemiologicznymi, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska; wykonywanie masażu orientalnego, w tym m.in.: określanie wskazań, przeciwwskazań i przestrzeganie zasad wykonywania poszczególnych rodzajów masażu; wykonywanie masaży: tajskiego, balijskiego, z gorącymi kamieniami, refleksologia stóp, masaż głowy i twarzy; obserwacja i ocena reakcji pacjenta na stosowane zabiegi oraz modyfikowanie technik masażu. Znajomość języka angielskiego wymagana w celu porozumiewania się z współpracownikami i klientami z zagranicy.
      StPr/24/2313
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 30,8 PLN

      Obsługa komputera, inwentaryzacja, przyjmowanie dostaw, załadunek towaru, weryfikacja ilościowa i jakościowa towaru, rozmieszczenie towaru. Montaż mebli. Pierwsza umowa na okires próbny, kolejna na czas nieokreślony.
      StPr/24/2146
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 800 do 5 000 PLN

      Korygowanie i tworzenie prostych programów CNC. Uruchamianie, kontrolowanie oraz zatrzymywanie procesów obróbki. Ustawinianie wielkości korekcyjnych, miejsc zerowych przedmiotu obrabianego, optymalizacja procesu obróbki. Pierwsza umowa na okires próbny, kolejna na czas nieokreślony.
      StPr/24/2147
      wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

      Praca w świetlicy szkolnej i z dzieckiem z niepełnosprawnościami.
      StPr/23/3820
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2023
      wynagrodzenie od od 3 690 PLN

      StPr/23/3822

      Organizacja zajęć dla dzieci z klas 1-4 przed i po lekcjach. Dbałość o bezpieczeństwo. Wsparcie nauczycieli klas 1-4 w realizacji podstawy programowej. Odrabianie lekcji. Kształtowanie właściwych postaw.
      StPr/23/3870
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2023

      obsługa korespondencji firmowej, kontakt z pracownikami z Gruzji, przyjmowanie klientów z Gruzji, praca w godz. 08.00-16.00
      StPr/23/3971
      data rozpoczęcia pracy od 22.11.2023
      wynagrodzenie od od 23,5 PLN