Zamknij

Operator maszyn CNC

Nr oferty: StPr/24/2147Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Chemików 9, 62-030 Luboń, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Korygowanie i tworzenie prostych programów CNC. Uruchamianie, kontrolowanie oraz zatrzymywanie procesów obróbki. Ustawinianie wielkości korekcyjnych, miejsc zerowych przedmiotu obrabianego, optymalizacja procesu obróbki. Pierwsza umowa na okires próbny, kolejna na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętności matematyczne, wykorzystanie internetu. Posiadanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje MC.19 Inne: sprawność motoryczna. Mile widziane: komunikatywna znajomość j. angielskiego, precyzja, dokładność, odpowiedzialność.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Firma Handlowo Usługowa "MAKOR" Robert Makowski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Adama Mickiewicza 24, 16-500 Sejny, powiat: sejneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 505-716-178
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: tel. umówienie spotkania
      Uruchamianie, kontrolowanie oraz zatryzymywanie procesów obróbki. Korygowanie i tworzenie prostych programów CNC. Korygowanie, tworzenie prostych programów CNC. Ustawinianie wielkości korekcyjnych, miejsc zerowych przedmiotu obrabianego, optymalizacja procesu obróbki. Pierwsza umowa na okires próbny, kolejna na czas nieokreślony.
      StPr/24/2672
      data rozpoczęcia pracy od 12.08.2024
      wynagrodzenie od od 6 100 PLN

      Montaż szaf, montaż kabin sanitarnych, inwentaryzacja, przyjmowanie dostaw, załadunek towaru, weryfikacja ilościowa i jakościowa towaru, rozmieszczenie towaru. Pierwsza umowa na okires próbny, kolejna na czas nieokreślony.
      StPr/24/2673
      wynagrodzenie od od 4 800 do 5 000 PLN

      Sprzedaż produktów, usług. Pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o relacje z obecną bazą klientów, zbieranie informacji o rynku, przygotowanie i realizacja planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert, organizacja spotkań z klientami. Pierwsza umowa na okires próbny, kolejna na czas nieokreślony.
      StPr/24/2675
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Nauczanie j.angielskiego w kl. 4-8.
      StPr/24/2618
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 3 690 PLN

      Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja włosów damskich i męskich. Układanie i utrwalanie fryzur. Ponadto doradzanie klientom w zakresie pielęgnacji włosów, doboru fryzury i koloru. Umowa zlecenie -3 lata
      StPr/24/2512
      data rozpoczęcia pracy od 30.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
      StPr/24/2422
      data rozpoczęcia pracy od 19.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 360 PLN

      Praca z dziećmi w edukacji wczesnoszkolnej w klasach z uczniami z niepełnosprawnościami Praca na 2 zmiany w godzinach 8-17 Praca od 1.09.2024 do końca zajęć dydaktycznych
      StPr/24/2354
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Praca w świetlicy szkolnej i z dzieckiem z niepełnosprawnościami Praca na 2 zmiany w godzinach 8-17
      StPr/24/2355

      Przygotowanie gabinetu zgodnie z wymogami i przepisami BHP, sanitarno-epidemiologicznymi, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska; wykonywanie masażu orientalnego, w tym m.in.: określanie wskazań, przeciwwskazań i przestrzeganie zasad wykonywania poszczególnych rodzajów masażu; wykonywanie masaży: tajskiego, balijskiego, z gorącymi kamieniami, refleksologia stóp, masaż głowy i twarzy; obserwacja i ocena reakcji pacjenta na stosowane zabiegi oraz modyfikowanie technik masażu. Znajomość języka angielskiego wymagana w celu porozumiewania się z współpracownikami i klientami z zagranicy.
      StPr/24/2313
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 30,8 PLN

      Obsługa komputera, inwentaryzacja, przyjmowanie dostaw, załadunek towaru, weryfikacja ilościowa i jakościowa towaru, rozmieszczenie towaru. Montaż mebli. Pierwsza umowa na okires próbny, kolejna na czas nieokreślony.
      StPr/24/2146
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024