Zamknij

Fenomenalny start rundy rewanżowej - Luboński KS demoluje rywali 9:1

Izabella ChodorowskaIzabella Chodorowska 10:30, 18.03.2024 Aktualizacja: 10:32, 18.03.2024
Skomentuj

Runda rewanżowa w wykonaniu zawodników Lubońskiego KS rozpoczęła się fenomenalnie. Zespół zakończył mecz otwarcia z wynikiem 9:1, nie dając piłkarzom z Czerniejewa najmniejszych szans.

Od samego początku inicjatywę przejął Luboński KS, który gościł przez większość spotkania na połowie rywali. Zarówno pierwsza jak i druga połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy.

Aż czterema trafieniami w tym spotkaniu może się pochwalić Krzysztof Bartoszak, po jednym golu dla błękitno-białych zdobyli natomiast Radek Kaszuba, Bartosz Skrzypczak, Jakub Nowacki,  Mateusz Dolecki oraz Bartosz Gibasiewicz.

Jedyna bramka dla Czarnych Czerniejewo padła po rzucie karnym.

Luboński KS zajmuje w chwili obecnej 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów i nadal traci 13 oczek do lidera.

Bramkę w wykonaniu golkipera Lubońskiego KS można zobaczyć TUTAJ

[FOTORELACJA]20028[/FOTORELACJA]

Kolejne spotkanie piłkarze z Lubonia rozegrają na swoim boisku przy ulicy Rzecznej 23 marca o godzinie 14.00, kiedy podejmować będą zespół LZS Otorowo.

Do boju ruszyła również Stella Luboń, która po zaciętym spotkaniu wygrała z drużyną Dąb Kębłowo 5:4. Na tym meczu nie brakowało emocji. Stella dwukrotnie obejmowała prowadzenia, aby udać się do szatni przegrywając jedną bramką. Druga połowa to prawdziwa wojna nerwów i zwycięstwo lubonian.

Stella zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli z 30 punktami na koncie i traci do lidera 14 oczek.

Kolejne spotkanie Stella rozegra na swoim boisku przy ulicy Szkolnej, gdzie zmierzy się 23 marca o godzinie 14.30 z zespołem Spójnia Strykowo.