Zamknij

Luboński i Stella z pełną pulą

Izabella ChodorowskaIzabella Chodorowska 21:28, 11.08.2024 Aktualizacja: 21:45, 11.08.2024
Skomentuj

W 1 kolejce RedBox Klasa Okręgowa Luboński KS i Stella Luboń zainkasowali po 3 punkty. Błękitno-biali udali się do Mosiny, gdzie zmierzyli się ze znanym przeciwnikiem 1920 Mosina. Luboński od 16 minuty prowadził 1:0 po trafieniu Bartosza Machnika. Druga połowa także należała do piłkarzy z Lubonia. W 62 minucie spotkania rezultat podwyższył Patryk Muras, natomiast kropkę nad "i" w 91 minucie postawił Michał Korgul. Luboński wygrał 3:0 i zdobył pierwsze swoje punkty w tym sezonie. Tym samym zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Kolejny mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Rzecznej, gdzie błękitno-biali zmierzą się z zespołem Dąb Kłębowo. Początek spotkania 18 sierpnia o godzinie 16.00.

Zawodnicy Stelli Luboń udali się na rozpoczęcie sezonu do Buku, gdzie zmierzyli się z lokalną drużyną Patrii. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Lubonia 2:0

Kolejny mecz zostanie także rozegrany na wyjeździe. Stella uda się 17 sierpnia do Czempinia, aby o godzinie 11.00 zmierzyć się z miejscowym Heliosem.