Zamknij

Lubońskie drużyny z kompletem punktów

Izabella ChodorowskaIzabella Chodorowska 09:21, 24.03.2024 Aktualizacja: 09:53, 24.03.2024
Skomentuj

Tym razem grad bramek posypał się na boisku przy ulicy Szkolnej, gdzie w sobotę Stella Luboń rozgrywała spotkanie ze Spójnią Strykowo. Zespół z Lubonia nie był gościnny i rozgromił przeciwnika 6:0

Mecz pod pełną kontrolą, mimo tylko jednej bramki (od red. 1:0) do przerwy byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i kolejne bramki były tylko kwestią czasu, brawo drużyna

- czytamy na stronie Stelli Luboń.

Lubońska drużyna zajmuje 3 miejsce w tabeli notując na swoim koncie 33 oczka.

Już za tydzień 30 marca o godzinie 14.30 Stella ponownie zagra na boisku przy ulicy Szkolnej, gdzie podejmować będzie Obrę Zbąszyń.

Luboński KS podejmował wczoraj na stadionie przy ulicy Rzecznej z LZS Otorowo. Błękitno-biali po trudnym spotkaniu zainkasowali 3 punkty pokonując Otorowo 3:2 i zaleźli się tym samym na 5 miejscu w tabeli z dorobkiem 32 punktów.

Był to trudny mecz, dodatkowo rozgrywany w zacinającym deszczu i przenikliwym wietrze. Przeciwnik mocno nam się postawił i w końcówce meczu gra była wyrównana. Nie wykorzystaliśmy kilku okazji do podwyższenia prowadzenia w drugiej połowie. Na szczęście się to na nas nie zemściło. Póki co wchodzimy w rundę wiosenną z kompletem punktów i oby tak dalej

- komentują przedstawiciele Lubońskiego KS.

Bramki dla Lubońskiego zdobyli Bartosz Skrzypczak, Jakub Nowacki oraz Krzysztof Bartoszak.

Kolejne spotkanie rozegrane zostanie 30 marca tym razem na wyjeździe w Kleszczewie, gdzie Luboński zmierzy się o godzinie 10.00 z Clescevią.