Zamknij

Gala "Siewca Roku 2023" i koncert pełen emocji i niesamowitej atmosfery FOTORELACJA

11:36, 10.02.2024 . Aktualizacja: 11:51, 10.02.2024
Skomentuj

W piątek 9 lutego w hali Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się uroczysta Gala „Siewca Roku 2023”, podczas której została wręczona statuetka „Siewca Roku 2023” oraz przyznane przez Radę Miasta Luboń tytuły „Zasłużony dla Miasta Luboń”.

Tegorocznym laureatem tytułu Siewcy Roku został Związek Harcerstwa Polskiego - Szczep Żabikowo oraz Szczep Luboń-Lasek.

Nominowani do tej nagrody byli również Natalia Adamska, Jakub Jackowski, Kabaret Humoreska oraz Daria Mieloszyńska-Zwolak. 

Przyznany został również przez Radę Miasta Luboń tytuł "Zasłużony dla Miasta Luboń". Tytuł otrzymali: śp. dr Izabella Szczepaniak, śp. Andrzej Beryt, dr Anna Ziółkowska, Towarzystwo Bambrów Poznańskich, Klub sportowy Luboński, Bogusława Generalczyk oraz Lechosław Kędra.

Honorowym obywatelem Miasta Luboń został Jean Luc Duflou

Gwiazdą wieczoru był Andrzej Piaseczny, który swoimi piosenkami rozgrzał ponad tysięczną widownię w sali LOSiRu. Publiczność z ogromnym entuzjazmem reagowała na słowa piosenkarza i zaśpiewała z nim kilka hitów od "Śniadania do łóżka", przez "Chodź, przytul, przebacz" i "Jeszcze bliżej", po "Pogodniej (Złoty środek)" czy zaśpiewana na bis "Miłość". Nie obyło się bez żartów, ale i momentów wzruszenia, gdy piosenkarz wspominał Anię Przybylską.

Koncert odbywał się na hali, jednak Piasecznemu udało się stworzyć kameralną i pozbawioną dystansu atmosferę. Piasek czuje się na scenie niesamowicie swobodnie, pomiędzy każdym utworem zwraca się do publiczności co za każdym razem sprawiało, że zbierał głośne brawa. Trzeba przyznać, że każdy utwór brzmiał czysto i autentycznie, a głos wykonawcy nawet w przypadku starszych utworów brzmi identycznie jak przed laty. 

Po koncercie pozostał jednak mały niedosyt, gdyż chciałoby się jeszcze więcej FOTORELACJA 

https://www.youtube.com/watch?v=Ok1wERd7bP8

[FOTORELACJA]20026[/FOTORELACJA]

Izabella Chodorowska

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%