Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komitet Rewitalizacji-pan Machalski

Treść pytania: 

W dniu 29 października pani burmistrz Machalska powołała pana Machalskiego w skład Komitetu Rewitalizacji. Chciałbym spytać czy pan Machalski to rodzina pani burmistrz Machalskiej?. Przy okazji chciałbym też nieśmiało poprosić o odpowiedź na pytanie o wycinkę drzew z 20 października :
http://m.e-lubon.pl/pytania/ile-drzew-wycinamy-ile-sadzimy-17839
Czy dobrze się domyślam, że kłopot z odowiedzią wynika z tego, że mam rację i nie mieści się ona w oficjalnej linii propagandy sukcesu?

Data przekazania: 

2020-11-08

Data odpowiedzi: 

2020-11-13

Odpowiedź: 

Odpowiadając na pytanie Czytelnika, podaję, że Pan Adam Machalski, będący członkiem Komitetu Rewitalizacji od 3 lat, na podstawie zarządzenia nr 52/2017 z dnia 5 czerwca 2017r., jako reprezentant środowiska architektów i urbanistów jest moim mężem. Skład osobowy Komitetu Rewitalizacji, aktualizowany ostatnio 29.10.br, stanowią osoby powołane zgodnie z treścią uchwały nr XXXII/233/2017 Rady Miasta Luboń z dnia 8 maja 2017r. w sprawie wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji. Uprzedzając ewentualne dalsze pytania, związane z udziałem członka mojej rodziny w składzie tego organu wyjaśniam, że uczestnictwo w Komitecie ma charakter społeczny i nie przysługuje za nie wynagrodzenie. Miasto zyskuje mogąc korzystać ze społecznej pracy, wiedzy, zaangażowania i doświadczenia zawodowego członków Komitetu.

Odpowiedź na pytanie dotyczące wycinek drzew została przesłana do redakcji 10 listopada 2020r.

Małgorzata Machalska

Burmistrz Miasta Luboń

Dzielnica: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl