Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Polityka prywatności

Każda osoba czytająca, przeglądająca, używająca serwis e-lubon.pl akceptuje zasady zawarte w niniejszej polityce prywatności. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Aktualna polityka prywatności dostępna jest pod adresem http://e-lubon.pl/polityka.prywatnosci . Redaktorzy serwisu nie sprzedają i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie powinieneś odwiedzać serwisu e-lubon.pl i nie możesz korzystać z dostępnych usług.

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisu e-lubon.pl możesz zostać poproszony(-a) o podanie swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Są to co najmniej imiona/pseudonimy oraz adres e-mail. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczą. Serwis zapewnia będąc zalogowanym wgląd do własnych danych osobowych. Konto może zostać usunięte po wysłaniu stosownej prosby na adres adminate-lubon [dot] pl z adresu email przypisanego do konta, które ma zostać usunięte. Inne prosby zostaną zignorowane.

Jawne dane osobowe

Umieszczając wypowiedzi, część danych staje się dostępna dla wszystkich przeglądających serwis e-lubon.pl. Dlatego też dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Cookies (ciastka)

Serwis e-lubon.pl stosuje mechanizm cookies, które są wymagane do poprawnego działania serwisu.

Niezapowiedziane Wiadomości

Redaktorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadają i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumieć należy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu e-lubon.pl i jego użytkowników (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka zostanie wykonana przez redaktorów serwisu.

Wyłączenie odpowiedzialności

Zawarte w serwise artykuły, wiadomości nie muszą zgadzać się z opinią redaktorów serwisu. W szczególności zasada ta dotyczy artykułów gości oraz opinii wyrażanych przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób.

Zaufani partnerzy

Progreso sp. z o.o., Google, CloudFlare

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl