Zamknij

Takiej wiadomości się nie spodziewasz! Ten niezwykły prezent wywołuje łzy!

18:00, 02.12.2023 .
Fot. depositphotos.com Fot. depositphotos.com

Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 

List i wideo z Laponii? Jak to możliwe? Z pomocą przychodzi strona Elfi.pl, która daje niezwykłą gamą możliwości. 

Możesz zaskoczyć bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez ciebie zdjęcia i przekaże wybrane zalecenie. W kilka minut stworzysz własne wideo, które następnie w krótkim czasie otrzymasz na maila. Film możesz pobrać lub obejrzeć online. 

A może osobisty list od świętego? Wystarczy wybrać tylko wzór listu, który możesz wysłać do bliskiej ci osoby. Adresatem mogą być rodzice, dziadkowie, partner, przyjaciel czy przyjaciółka. Wystarczy dodać imię, a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj. 

List otrzymasz po kilku dniach tradycyjną pocztą. Zamawiając list otrzymujesz możliwość wysłania go w pięknej kopercie, z ręcznie odciśnięta, złotą pieczęcią. Wysyłka jest realizowana na cały świat.

Korespondencja z pozdrowieniami z Laponii, w której odbiorca przeczyta o samym sobie i swoich największych zaletach zaskoczy każdego. Radość, zdziwienie, a wręcz niedowierzanie na twarzy gwarantowane. Mikołaj jest przekonany, że jego wiadomość sprawi tobie i twoim bliskim wiele radości. 

Ten prezent to prawdziwy hit, kupiły go setki tysięcy klientów. Świadczy o tym aż blisko 50 tysięcy pozytywnych opinii i komentarzy. Jednak jeśli się rozmyślisz masz aż 180 dni na bezpłatny zwrot. 

Zaczaruj święta również w Twoim domu! Magia jest na wyciągnięcie ręki.

(artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%