Zamknij

I to jest oryginalny prezent od Mikołaja! Radość i niedowierzanie gwarantowane!

06:00, 26.11.2023 . Aktualizacja: 21:50, 26.11.2023
Depositphotos.com Depositphotos.com

Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 

List i wideo z Laponii? Jak to możliwe? Z pomocą przychodzi strona Elfi.pl, która daje niezwykłą gamą możliwości. 

Możesz zaskoczyć bliską osobę spersonalizowanym wideo z jej imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez Ciebie zdjęcia i przekaże wybrane zalecenie. W kilka minut stworzysz własne wideo, które następnie w krótkim czasie otrzymasz na maila. Film możesz pobrać lub obejrzeć online. 

Św. Mikołaj przyśle list do wskazanego przez Ciebie adresata!

A może osobisty list od Świętego? Wystarczy wybrać tylko wzór listu, który możesz wysłać do bliskiej Ci osoby. Adresatem mogą być nie tylko dzieci, ale także rodzice, dziadkowie, partner, przyjaciel czy przyjaciółka. Wystarczy dodać imię, a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj. 

List otrzymasz po kilku dniach tradycyjną pocztą. Zamawiając list otrzymujesz możliwość wysłania go w pięknej kopercie, z ręcznie odciśnięta, złotą pieczęcią. Wysyłka jest realizowana na cały świat.

Korespondencja z pozdrowieniami z Laponii, w której odbiorca przeczyta o samym sobie i swoich największych zaletach zaskoczy każdego. Radość, zdziwienie, a wręcz niedowierzanie na twarzy gwarantowane. Święty Mikołaj jest przekonany, że jego wiadomość sprawi Tobie i Twoim bliskim wiele radości. 

Ten prezent to prawdziwy hit, kupiły go już setki tysięcy klientów. Świadczy o tym aż ponad 50 tysięcy pozytywnych opinii i komentarzy. Jednak jeśli się rozmyślisz masz aż 180 dni na bezpłatny zwrot

Zaczaruj święta również w Twoim domu! Magia jest na wyciągnięcie ręki.

(artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%