Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Załóż firmę, czeka dotacja

   Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu w dniach od 26 sierpnia 2009 roku do 9 września 2009 roku przyjmuje wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.
   Wysokość dofinansowania wynosi maksymalnie 18.488 zł, jest to równowartość sześciokrotnego przeciętnego wynagrodzenia.

"W ramach posiadanych środków przyznanych zostanie  łącznie 139 dotacji tym osobom, których planowana działalność zostanie najwyżej oceniona ze względu na profil działalności i możliwości rozwoju firmy na rynku, planowaną efektywność ekonomiczną oraz posiadane kwalifikacje zawodowe.

Rozpatrywane będą wyłącznie wnioski kompletne, tj. złożone z wszystkimi niezbędnymi załącznikami wymienionymi we wniosku.


Wypełnione wnioski wraz z załącznikami należy składać w kancelarii Urzędu (pok.104), zasady i druki wniosków dostępne są na stronie internetowej Urzędu (Środki na podjęcie działalności gospodarczej) i stanowisku ds. przedsiębiorczości pok.19 (tel. 061-8345-684, 061-8345-704)."

Zachęcamy nie tylko bezrobotnych mieszkańców Lubonia: masz pomysł na biznes? - Nie zwlekaj, oprócz w/w dotacji czeka też wiele innych programów wspierających rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

fot.: 

Kalina Kelma

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Dam pracę w przedszkolu w Luboniu
  • Inne
    Poszukiwani świadkowie