Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wystartowała Otwarta Liga Tenisa Stołowego HALAMUS LUBOŃ CUP 2012

Już po raz trzeci pod tytularnym patronatem firmy Halamus Serwis oraz Urzędu Miasta Luboń w dniu 17 czerwca zainaugurowała rozgrywki Otwarta Liga Tenisa Stołowego. Turniej kierowany do wszystkich sympatyków tenisa stołowego rozgrywany znakomitych warunkach na obiekcie Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji organizowany przez członków Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego z roku na rok zbiera coraz lepsze opinie i gromadzi coraz większą ilość zawodników jak również zauważalny jest stały wzrost poziomu sportowego zawodów. W tym roku pomimo zakończenia sezonu tenisowego na pierwszy turniej zjechało 84 zawodniczek i zawodników, którzy w 7 kategoriach wiekowych rozpoczęli rywalizację przy pingpongowych stołach. Zwycięzców poszczególnych kategorii oraz zdobywcę pucharu przechodniego Halamus Luboń CUP, którego zdjęcie będzie eksponowane w holu LOSR-u poznamy pod koniec roku po rozegraniu czterech turniejów. Przypomnę, że w roku 2010 puchar zdobył Daniel Welke z Poznania a w roku ubiegłym Wojciech Chwastyniak z Ostrowa Wielkopolskiego. Wysoką formę i chęć ponownego tryumfu w łącznej klasyfikacji Halamus Luboń Cup potwierdził Daniel Welke, który wygrał zawody w kategorii weteranów (35-50 lat). Ponadto w kategorii dziewcząt 1999 i młodszych tryumfowała Zuzia Sułek z Lubonia a kategorię kobiet 1998 i starszych wygrała Agata Klabińska z Poznania. Dobrze zaprezentował się Łukasz Troszczyński z Lubonia, który został zwycięzcą kategorii chłopców w kategorii roczników 1994-1998 a kolejny lubonianin Bartosz Pytlak kategorii chłopców roczniki 1999 i młodsi przegra w finale z Dawidem Balcerzakiem ze Słupi. W finale kategorii 19-35 lat zawodnik LKTS Luboń Piotr Kołdyka musiał uznać wyższość Michała Wdowiaka z Górek Noteckich a najlepszym zawodnikiem w kategorii nestora (powyżej 50 lat) został Roman Wączek z Gorzowa Wielkopolskiego, który pokonał Janusza Tomczaka z Opalenicy.
Na zakończenie bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego by tak liczna grupa sympatyków tenisa stołowego mogła spotkać się w Luboniu przy stole tenisowym. Podziękowania kierujemy do władz Miasta Luboń, do Pana Zbigniewa Halamusa z firmy Halamus Serwis, który jest głównym fundatorem nagród w turnieju oraz do firm stale wspierających działalność Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego min. Luvena S.A., Lubanta S.A., Hanna Style oraz Kom-Lub. Dziękujemy również Panu Jakubowi Mączkowiakowi który na rzecz klubu przekazał wyśmienity żurek i zabezpieczył bufet w ciepłe posiłki.
Do zobaczenia przy tenisowym stole na kolejnym turnieju z cyklu Otwartej Ligi Tenisa Stołowego Halamus Luboń Cup, który zostanie rozegrany 26 sierpnia tego roku.

Ze sportowym pozdrowieniem
Maciej Kędziora

 

fot.: 

Maciej Kędziora
ZałącznikWielkość
PDF icon Wyniki281.79 KB

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl