Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wybieramy najpopularniejszego Wójta/Burmistrza oraz gminę w konkursie "Głosu Wielkopolskiego"

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do udziału w plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego" na najpopularniejszą gminę powiatu poznańskiego i na najpopularniejszego wójta/burmistrza. "Moja gmina" powiatu poznańskiego zdobędzie w ramach nagrody kampanię promocyjną o wartości 20 tys. zł.

Zdaniem starosty powiatu poznańskiego - Jana Grabkowskiego, który jest współorganizatorem plebiscytu, połowa kadencji to świetny moment na ocenę pracy samorządów.

W ramach plebiscytu codziennie na łamach Głosu Wielkopolskiego oraz na stronie internetowej tej gazety będą publikowane informacje i ciekawostki na temat 17 gmin oraz ich włodarzy. Czytelnicy mogą głosować na "Gminę na Plus" oraz na najpopularniejszego wójta lub burmistrza powiatu poznańskiego na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest głosowanie za pomocą SMS-ów. To głosowanie potrwa do 5 sierpnia do północy.

Drugim sposobem na wybór najlepszych samorządów jest głosowanie przy pomocy kuponów, które będą publikowane na łamach "Głosu Wielkopolskiego" trzy razy w tygodniu (w poniedziałek, środę i piątek). Ostatni z kolei kupon ukaże w piątek 27 lipca. Aby wziąć udział w głosowaniu, na kuponie należy wpisać nazwisko wójta lub burmistrza, nazwę gminy oraz swoje dane (imię, nazwisko, adres). Wypełniony kupon należy przesłać na adres redakcji: "Głos Wielkopolski" ul. Grunwaldzka 19 Poznań 60-782. Na plebiscytowe druki redakcja gazety czeka do poniedziałku 30 lipca. W plebiscycie można oddać dowolną liczbę głosów - zarówno za pomocą SMSów, jak i kuponów.

Tytuł "Najpopularniejszego Wójta/Burmistrza" otrzymają trzej samorządowcy, którzy dostaną największą liczbę głosów (zsumowanych z kuponów oraz SMS-ów), oraz najczęściej wybierana przez głosujących gmina. Laureaci konkursu zostaną zagrodzeni przez kapitułę plebiscytu 12 sierpnia podczas odbywającego się na poznańskim Starym Rynku Festiwalu Dobrego Smaku. Dzień później przedstawieni zostaną na łamach "Głosu" oraz na stronie internetowej. Najpopularniejsi wójtowie/burmistrzowie otrzymają dyplomy, statuetki oraz listy gratulacyjne.

Aby zagłosować, należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści NWB.X (gdzie X oznacza numer wybranego burmistrza/wójta, głosując na Zofię Springer wybierają Państwo NWB.9) lub o treści GMINA.X (gdzie X oznacza numer Gminy, dla Gminy Mosina wybierają Państwo GMINA.9). Jeden SMS, to jeden oddany głos. W odpowiedzi uczestnik otrzyma potwierdzenie oddania głosu oraz kod dostępu do e-wydania "Głosu". Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Głosowanie za pomocą SMS trwa do 5 sierpnia do północy (z niedzieli na poniedziałek).

Szczegóły na:

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/607075,wybieramy-najpopularniejszego-wojta-burmistrza-oraz-gmine,m,1,id,t,z,no.html

UML

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl