Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wizyta piłkarzy Warty Poznań w Gimnazjum nr 1

W piątek, 13 listopada, naszą szkołę odwiedzili piłkarze pierwszoligowej Warty Poznań. Na spotkanie przybyli Piotr Reiss, Tomasz Magdziarz oraz Trener Sławomir Najtkowski. Licznie zgromadzeni na spotkaniu uczniowie mieli okazję, żeby porozmawiać ze znanymi sportowcami, zrobić sobie wspólne zdjęcie, wziąć autograf czy wygrać nagrody w konkursie wiedzy o Warcie. Najlepszy w konkursowych zmaganiach okazał się uczeń klasy 1a - Patryk Urban. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, uczniowie z wypiekami na twarzach słuchali wypowiedzi swoich idoli z piłkarskich boisk, a sportowcy byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Słyszeliśmy ich zapewnienia, że jeśli tylko dostaną zaproszenie to ponownie bardzo chętnie stawią się w naszej szkole, aby spotkać się z uczniami Gimnazjum nr 1 w Luboniu.

Anita Plumińska-Miecloch
Dyrektor Gimnazjum nr 1

 

fot.: 

Gimnazjum nr 1

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Dam pracę w przedszkolu w Luboniu
  • Inne
    Poszukiwani świadkowie
  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)