Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wiadomości z SP 2

12 czerwca po południu klasy szóste spotkały się na dyskotece pożegnalnej. Atmosfera od samego początku była przednia - wszyscy świetnie się bawili od pierwszych chwil imprezy, oświetlani delikatnym blaskiem dyskotekowych świateł i zachodzącego słońca. Ze względu na wysoką temperaturę ogromnym powodzeniem cieszyły się chłodne napoje. Szóstoklasiści z dużym apetytem raczyli się także pysznym ciastem i pizzą. Muzyka także przypadła uczniom do gustu. Nad bezpieczeństwem bawiącej się młodzieży czuwali Rodzice i Wychowawcy. To był udany i niezapomniany wieczór!

Wychowawcy klas 6-tych


Warto odwiedzić Toruń!

W miniony poniedziałek (10 czerwca) klasy 3d i 4 a wybrały się na wycieczkę do Torunia. Miały możliwość obejrzenia seansu w Planetarium, zwiedzenia Rynku Staromiejskiego ze słynnym pomnikiem Mikołaja Kopernika oraz płynięcia łodzią po Wiśle. Wszyscy oczywiście spróbowali też toruńskich przysmaków-pierników! Uczniowie poznali również legendy związane z Toruniem. Głaszcząc żabki na pomniku flisaka, wszyscy mieli nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzą to piękne, nadwiślańskie miasto. Wierzymy, że ich marzenia się spełnią!

Marta Lewandowska

 


Dnia 11 czerwca 2013r uczniowie klasy IIIc wybrali się na wycieczkę do "Kids Farmy" znajdującej się na terenie miejscowości Przecław. Dzieciaki miło spędziły czas na łonie natury, w wiejskim klimacie.  Widziały mnóstwo zwierząt żyjących na  farmie; konie, kozy, świnki wietnamskie, a także kozy, krowę, żółwie, koty, psy i prześliczne papugi. Radości było co nie miara, bo nie wszystkie zwierzątka można spotkać na co dzień. Raczej nie mogą mieszkać w mieście, toteż odwiedziny u nich były tym bardziej ciekawe. Uczniowie mieli też okazje pracować w polu. Pelili chwasty i sadzili bób. Był też czas na posiłek i zabawy na świeżym powietrzu. Dzień minął wszystkim bardzo wesoło i... pracowicie!

Magdalena Budziszewska

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl