Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Ulotki, jaja i CD

   Co mają wspólnego: Ulotki reklamowe, jajka i płyty CD?  Te i inne przedmioty znajdują się w rękach roznosicieli, którzy codziennie nawiedzają osiedlowe bloki w Luboniu.  O tym, że kolporterzy ulotek, pakują na siłę gazetki i reklamy do naszych skrzynek pocztowych, każdy z nas mógł się już przekonać i nie pomagają nawet specjalne naklejki na skrzynce o prostej treści: "Proszę nie wrzucać reklam". Kilogramy takiej makulatury zalegają wszędzie dookoła, powodując bałagan szczególnie na klatkach schodowych bloków. Istnieje pewna zasada, wg której, osoba wpuszczająca ulotkarzy do budynku, powinna dopilnować, aby te osoby wyszły z klatki nie czyniąc szkód i bałaganu.
   W ostatnich miesiącach do akwizytorów, którzy chodzą w Luboniu od domu do domu, od drzwi do drzwi oferując swoje produkty w - jak twierdzą, niezwykle okazyjnych cenach, dołączyli jajcarze - czyli osoby sprzedające świeże jajka.
   Jaki będzie następny hit roznosicieli?

   Czy już wkrótce, nie trzeba będzie wychodzić z domu, ani zamawiać towarów w sklepach online, a wystarczy tylko zaczekać aż odpowiedni akwizytor zapuka do naszego domu? Wówczas sklepy staną się miejscem spacerowym, bo przecież zakupy same przyjdą pod nasze drzwi.

Kalina Kelma

 

fot.: 

Kalina Kelma

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Dam pracę w przedszkolu w Luboniu
  • Inne
    Poszukiwani świadkowie