Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Turniej piłkarski organizowany przez Akademię Reissa

17 grudnia 2011 rok to data warta do zapamiętania dla każdego młodego kibica piłki nożnej. Właśnie wtedy Akademia Reissa, najdynamiczniej rozwijająca się i najprawdopodobniej największa szkółka piłkarska w Polsce, organizuje zawody, które odbędą się w hali Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Hugona Kołłątaja 2. Rywalizować między sobą będą chłopcy i dziewczynki, zawodnicy Akademii z rocznika 2004-2007. Na turnieju zjawią się zespoły z Lubonia, Baranowa, Gniezna, Kościana, Kórnika, Plewisk, Poznań Grunwald, Poznań Piątkowo, Poznań Rataje, Poznań Strzeszyn-Podolany, Skórzewa, Szamotuł.
Gwiazdka to wyjątkowy czas dla każdego dziecka. Jako, że Akademia Reissa stworzona jest dla dzieci i to dzieci są jej wizytówką organizujemy dla naszych zawodników turnieje mikołajkowe. Poprzedzają one święta Bożego Narodzenia. Nie zabraknie niespodzianek, choć największym prezentem dla wszystkich uczestników ma być gra  w turnieju. Dzięki rosnącej liczbie lokalizacji mamy wpływ na system rozgrywek. U nas każde dziecko gra w tym samym wymiarze czasu.  Turnieje są także weryfikacją pracy w poszczególnych lokalizacjach. - powiedział Piotr Reiss.
Podczas turnieju nie zabraknie licznych atrakcji. Kibice na pewno nie będą narzekać na nudę, liczne konkursy, zabawy dla publiczności i kawałek dobrej muzyki sprawi, że każdy miło spędzi czas.
Zapraszamy wszystkich na wspólne święto piłki nożnej!

Łukasz Schmidtke
LOSiR

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl