Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Turniej Luboń Cup Triplety rozegrany

9 czerwca 2013 roku w ramach Dni Lubonia odbył się turniej w bule LUBOŃ CUP TRIPLETY zorganizowany przez Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na lubońskim bulodromie stawiło się 60 osób! Zawody rozegrano systemem szwajcarskim z Bucholtzem na dystansie 6 rund.
Pierwsze miejsce wywalczył zespół „JK-a TEAM PLUS" (Katarzyna Sitarz, Magda Goderska i Jacek Goderski) wygrywając 5 meczów. Drugie miejsce przypadło drużynie „MIODZIO TRUTNIE" (Teodor Musiał, Dawid Musiał, JanTeska), która też wygrała 5 meczów, ale miała słabszego Bucholtza. Zespoły, które uplasowały się na miejscach od 3 do 7 wygrały po 4 mecze, a na podium stanął TEAM JEST TEAM (Tomasz Kędziora, Mikołaj Kolasiński, Grzegorz Ostwald) z najlepszym Bucholtzem. Najlepsi otrzymali w nagrodę pamiątkowe puchary.
Wśród wszystkich uczestników rozlosowano kilkanaście nagród rzeczowych ufundowanych przez firmy Hanna Style, Erima, Klimex i LOSiR. Najmłodszych zawodników obdarowano upominkami od sklepu "Skrzat".
Organizatorzy dziękują sponsorom nagród oraz firmom "Akropol Inwestycje" i Kom-Lub za pomoc w organizacji turnieju. Patronat medialny nad turniejem objęły: e-lubon, WL oraz Echo Lubonia.
Zawody przebiegły w sympatycznej atmosferze dostarczając graczom wiele pozytywnych sportowych emocji i satysfakcji z udanych rzutów.
Na wszystkich uczestników czekał jak zwykle słodki poczęstunek i kiełbasa z grilla.
Szczegółowe wyniki oraz galeria zdjęć znajdują się na stronie: www.facebook.com/lubonskapetanka

W czerwcu zapraszamy jeszcze na 3 turnieje:
16 i 30 czerwca 2013 roku - turnieje z cyklu New York Sport Luboń Cup oraz 23 czerwca 2013 roku - I turniej dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych!

Karolina Fabiś

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl