Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Trzeci turniej w bule z cyklu "New York Sport Luboń Cup" za nami!

16 czerwca 2013 roku odbył się trzeci turniej w bule z cyklu „New York Sport Luboń Cup" zorganizowany przez Stowarzyszenie „Luboń bez Granic" oraz Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tym razem w zawodach udział wzięło 26 drużyn. Rozegrano 6 rund systemem szwajcarskim z Bucholtzem, a sportowa rywalizacja dostarczyła graczom wielu pozytywnych emocji.
Na podium stanęły zespoły, które wygrały po 5 meczów, a o kolejności zadecydował Bucholtz, czyli punkty zdobywane przez przeciwników. Pierwsze miejsce przypadło drużynie MIODZIO MUZA (Dawid Musiał, Jan Teska), drugie miejsce zajął zespół e-lubon (Izabella, Julia i Piotr Chodorowscy), a na trzecim miejscu uplasował się TOUR DE FRANCE (Karolina i Mikołaj Fabisiowie). Wszystkie 3 drużyny otrzymały w nagrodę pamiątkowe puchary.
Wśród uczestników zawodów rozlosowano kilkanaście nagród rzeczowych ufundowanych przez firmy Hanna Style, Erima, Skrzat, LOSiR i New York Sport oraz nagrody w postaci zaproszeń do lubońskiej kawiarni "Ogród Różany Café" i „Baru Pomes" w Poznaniu. Organizatorzy dziękują sponsorom nagród oraz firmom Akropol Inwestycje i Kom-Lub za pomoc w organizacji turnieju. Patronat medialny nad turniejem objęły: e-lubon.pl, WL oraz Echo Lubonia.
Dla graczy, jak zawsze, przygotowano poczęstunek. Dużym powodzeniem cieszył się domowy placek z rabarbarem. W porze obiadowej zaserwowano kiełbaski z grilla.
Szczegółowe wyniki rozgrywek oraz galeria zdjęć znajdują się na stronie: www.facebook.com/lubonskapetanka

Organizatorzy serdecznie zapraszają na kolejny turniej z cyklu "NYSLC", który odbędzie się już 30 czerwca 2013 roku.

Karolina Fabiś

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl