Sukcesy tenisistów LKTS Lubanta Luvena Luboń na Mistrzostwach Wielkopolski LZS 2013

W dniu 21 kwietnia w lubońskiej hali LOSiR odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Ludowych Zrzeszeń Sportowych w kategorii młodzików, kadetów, juniorów i seniorów. W zawodach startowali przedstawiciele najlepszych klubów wielkopolski. W tej stawce zawodnicy LKTS Lubanta Luvena Luboń reprezentowali powiat poznański. W kategoriach młodzik, kadet i junior awans do Mistrzostw Polski LZS 2013 uzyskali zawodnicy z miejsc 1-3. W turnieju znakomicie spisał się wychowanek klubu LKTS Lubanta Luvena Luboń Damian Troszczyński zajmując 2 miejsce w kategorii juniorów i uzyskując awans na Mistrzostwa Polski Ludowych Zrzeszeń Sportowych. To największy sukces Damiana w dotychczasowej karierze. Niewiele zabrakło Zuzannie Sułek i Patrykowi Pyśkowi do awansu na zawody ogólnopolskie w kategorii młodziczek i młodzików, ale ostatecznie przegrali decydujące mecze i zajęli bardzo dobre 4 miejsca w swoich kategoriach. W kategorii seniorek zwyciężyła najbardziej utytułowana zawodniczka LKTS Lubanta Luvena Luboń - Joanna Drygas.

W klasyfikacji końcowej powiat poznański, którego 8 z 12 zawodników to reprezentanci LKTS Lubanta Luvena Luboń zakończył zmagania na 2 miejscu ustępując jedynie powiatowi gnieźnieńskiemu.