Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Siewca Roku 2011

Miasto Luboń ogłasza Konkurs „Siewca Roku" za działalność w roku 2011. Założeniem konkursu jest wyróżnienie wybitnych osobistości, przedstawicieli nauki, kościoła, polityki i gospodarki, którzy swoją działalnością i dokonaniami trwale zapisali się w świadomości Lubonian. Nagrodzeni będą laureaci w czterech kategoriach konkursowych:

•kultura,
•sport,
•biznes
•życie publiczne

Osoby, które w Państwa ocenie mają istotny wpływ na życie kulturalne, popularyzację sportu, rozwój potencjału gospodarczego czy aktywizację społeczności lokalnych naszego miasta i tym samym spełniają kryteria konkursowe prosimy zgłaszać na dostępnym na stronie www.lubon.pl formularzu pocztą, osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta Luboń, plac Edmunda Bojanowskiego 2, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres officeatlubon [dot] pl.
Termin zgłaszania kandydatów upływa w dniu 13 stycznia 2012 roku.
Podanie do wiadomości wyników konkursu nastąpi na uroczystej Gali, która odbędzie się w lutym 2012 roku w Hotelu Poznańskim.

Warunki konkursu, sposób zgłaszania i wyłaniania zwycięzców zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.lubon.pl

Agnieszka Begier
UML

 

fot.: 

Urząd Miasta Luboń
ZałącznikWielkość
PDF icon Kategoria biznes73.41 KB
PDF icon Kategoria kultura69.97 KB
PDF icon Kategoria sport69.33 KB
PDF icon Kategoria życie publiczne56.53 KB

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl