Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Podziękowania dla sponsorów

W dniu 23 maja w Gimanzjum nr 1 w Luboniu obchodzono Dzień Patrona – kardynała Stefana Wyszyńskiego. Był on połączony z festynem zorganizowanym przez szkołę oraz firmę V-Tec, która sponsorowała koncert Mezo. 
Po mszy św. uczniowie spotkali się na boisku szkolnym, gdzie ustawiono stragany z ciastem, sałatkami, grilem oraz deserami. Imprezę prowadził Maciej Narożny z Radia S. W trakcie festynu rozegrano mecz, w którym walczyli uczniowie z drużyną sponsorów, a sędziował właściciel V-Tec – Robert Chudzicki. Mimo gorącego dopingu gimnazjalistów wygrała w rzutach karnych ekipa sponsorów. Wiele radości przyniósł finał Szkoły Myślenia, w którym uczniowie prezentowali swoje projekty związane z matematyką, fizyką, historią, biologią i geografią. W czasie festynu rodzice oraz goście mogli podziwiać występy szkolnych zespołów muzycznych – Akcent i Makabja oraz koła teatralnego. 
O godz. 19.00 wystąpiła długo oczekiwana gwiazda wieczoru – Mezo. Piosenkarza spotkał wielki aplauz ze strony licznie zgromadzonej publiczności, która bawiła się przy muzyce do zmroku. Po występie Mezo rozdawał autografy i zdjęcia.
W imieniu uczniów, nauczycieli oraz dyrekcji składamy podziękowania pani Beacie Szypulińskiej oraz panu Robertowi Chudzuickiemu, dzięki którym nasz festyn stał się wielkim wydarzeniem w życiu szkoły.

Dyrektor

Anita Plumińska - Mieloch

fot.: 

Gimnazjum nr 1

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl