Pierwszy turniej w bule z cyklu "New York Sport Luboń Cup”

21 kwietnia 2013 roku odbył się pierwszy turniej w bule z cyklu „New York Sport Luboń Cup". Organizatorami byli Stowarzyszenie „Luboń bez Granic" oraz Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach udział wzięło 28 zespołów z Lubonia, Poznania, Czempinia i Ostrowa Wielkopolskiego. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund. Miejsca od 1 do 5 zajęły zespoły, które wygrały 4 mecze i o końcowej klasyfikacji zadecydował Bucholzt i małe punkty.

1 miejsce zajęła drużyna MIODZIO CIENIASY (Zenon Musiał i Piotr Mojzykiewicz), na 2 miejscu uplasował się zespół TEAM JEST TEAM (Mikołaj Kolasiński i Tomasz Kędziora), a 3 miejsce przypadło WOJTKOWI I PRZEMKOWI (Wojtek i Przemek Łopatka).

Zdobywcy podium otrzymali pamiątkowe puchary. Dla wszystkich uczestników turnieju przygotowano domowe ciasta, kawę i herbatę oraz kiełbaskę z grilla. Szczegółowe wyniki oraz galeria zdjęć znajdują się na stronie: www.facebook.com/lubonskapetanka

Następny turniej z cyklu „NYSLC" odbędzie się 12 maja 2013 roku.