Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mecz Pucharu Polski odwołany - potwierdza PZPN

Na oficjalnej stronie Lubońskiego KS Fogo pojawiła się informacja, iż mecz Pucharu Polski pomiędzy Lubońskim a Calisią Kalisz zostanie odwołany! Klub z ulicy Rzecznej otrzymał powiadomienie od sztabu Calisii, że zespół nie przystąpi do środowego pojedynku o Puchar Polski. Musimy teraz poczekać na oficjalną decyzję z Polskiego Związku Piłki Nożnej - powiedział v-ce Prezes Karol Bąkowski.
W klubie z Kalisza trwają zawirowania związane z rozgrywkami w lidze. Calisia spadła wprawdzie do III ligi, ale wszystko wskazuje na to, że będzie miała szansę powrócić do rozgrywek w II lidze. W związku z tym zarząd klubu podjął decyzję o wycofaniu się z rozgrywek Pucharu Polski. Najprawdopodobniej w środę o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Rzecznej zostanie rozegrany mecz, ale sparingowy między Lubońskim a Calisią.
Jeżeli drużyna z Kalisza wycofa się z Pucharu wówczas Luboński automatycznie przejdzie do kolejnej rundy, w której spotka się 25 lipca br. ze zwycięzcą spotkania Cuiavia Inowrocław - Nielba Wągrowiec.

Izabella Chodorowska

 

Oficjalna strona PZPN: W związku z rezygnacją KP Calisia Kalisz z udziału w meczu I tury rundy wstępnej rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2012/2013 mecz pomiędzy drużynami Luboński KS Fogo - KP Calisia Kalisz, wyznaczony na 18 lipca 2012 r., został odwołany.

(pzpn.pl)

 

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl