Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mały Festiwal Piosenki


W dniu 29 maja 2009 roku odbył się Mały Festiwal Piosenki, na który zaproszono śpiewających gimnazjalistów z powiatu poznańskiego. Jego organizatorami było Miasto Luboń, Policealne Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena w Poznaniu, Stowarzyszenie Muzyczne VIVIDUS oraz Gimnazja nr 1 i 2 z Lubonia.
Do konkursu zgłoszono 29 wykonawców, których oceniała komisja w składzie: Magdalena Domek – przewodnicząca, Ewa Świerkiem-Szymańska, Regina Górniaczyk, Antoni Urban. 
I miejsce zajęła Aleksandra Dakowska z Zespołu Szkół w Mosinie, która śpiewała piosenkę z repertuaru Alicji Majewskiej „Być kobietą”, II Magdalena Rudnicka z Gimnazjum w Suchym Lesie za brawurowe wykonanie „Babę zesłał Bóg”, a III nagrodę odebrała Katarzyna Jagoda z Gimnazjum w Buku za piosenkę „Wznieś serce”. Luboń reprezentowały zespoły „Akcent” i „Makabia” z Gimnazjum nr 1 oraz Katarzyna Ambroży z Gimnazjum nr 2 ( otrzymała wyróżnienie).
W imieniu organizatorów dziękujemy sponsorom nagród – pani Zofii Pilarczyk ze sklepu rowerowego PIL SPORT, panu Sylwestrowi Filipowiczowi ze sklepu „Skrzat” oraz pani Grażynie Pawłowskiej z Niepublicznego Przedszkola Czarodziejski Ogród. Każdy uczestnik festiwalu otrzymał także zestaw upominków od Burmistrza Miasta Luboń.

Dyrektor Gimnazjum nr 1

Anita Plumińska - Mieloch

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl