Luboński FC w czołówce tabeli!!!

Piłkarze Lubońskiego FC oraz trener Marcin Drajer zaliczą ten weekend do udanych. Luboński FC kontynuuje zwycięską passę, która trwa już 4 kolejkę. Tym razem na wyjeździe piłkarze z Lubonia pokonali zespół z Mosiny 1:2. Wygrana ta pozwoliła drużynie z Lubonia zrównać się punktami z liderem!!! Jak poinformował nas z-ca prezesa Lubońskiego FC August Krawiec drużynie zostały przyznane za mecz ze Zjednoczonymi Trzemeszno 3 punkty, które awansowały zespół. Przypomnijmy, iż spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:2, ale z uwagi na fakt, iż w zespole z Trzemeszna zagrał nieuprawniony zawodnik PZPN ukarał Zjednoczonych stratą punktów.
Mecz rozgrywany w Mosinie rozpoczął się pomyślnie dla Lubońskiego, gdyż już w 12 minucie po solowej akcji Jonasz Jeżewski umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Niestety, w 32 minucie spotkania po nieporozumieniu z bramkarzem Mateusz Nowaczyk przelobował główką własnego golkipera i umieścił futbolówkę w bramce ustanawiając wynik spotkania na 1:1. Po przerwie goście ruszyli do ataku. Zaledwie 7 minut po rozpoczęciu drugiej połowy egzekutorem był ponownie Jonasz Jeżewski, który popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego. Futbolówka z 20 metrów trafiła do bramki gospodarzy. Luboński choć kończył zawody w "10" po obejrzeniu czerwonego kartonika przez Jacka Zielonkę utrzymał wynik i spotkanie zakończył zwycięstwem 1:2. Na pewno cieszy skuteczność, ale prawdziwy sprawdzian będzie miał miejsce 10 września na stadionie przy ul.Rzecznej, kiedy to zespół z Lubonia gościć będzie zajmujących wysoką pozycję w tabeli Błękitnych Owińska. Miejmy nadzieję, że kibice będą oglądali kolejne dobre spotkanie.