Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Lubonianin zatrzymany na "gorącym uczynku"

Poznańscy policjanci zatrzymali na "gorącym uczynku" sprawcę kradzieży samochodu. Jaguara xjl mężczyzna ukradł 29 wrześni br. spod jednego z poznańskich hoteli. 27-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Prokurator wobec mężczyzny zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu do 10 lat więzienia. Pojazd powrócił do właściciela.

Policjanci poznańskich Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu 29 września br. na gorącym uczynku zatrzymali 27-letniego sprawcę kradzieży samochodu. Mężczyzna w godzinach wieczornych po uszkodzeniu przedniej szyby od strony kierowcy wszedł do jaguara. Siedząc już w pojeździe złamał zabezpieczenia w stacyjce. Pozwoliło mu to na uruchomienie silnika.

27-latek próbował odjechać z hotelowego parkingu co zauważyli poznańscy policjanci. Dziwne zachowanie podejrzanego skłoniło funkcjonariuszy do skontrolowania kierowcy. Jak się okazało zatrzymany przez policjantów mężczyzna nie był właścicielem jaguara.

Policjanci ustalili, że do kradzieży dopuścił się 27-letni mieszkaniec Lubonia. Znany wcześniej Policji, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Prokurator wobec mężczyzny zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia. Samochód powrócił do właściciela.

Patrycja Banaszak
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)