Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Laureaci i finaliści z Gimnazjum nr 1

W ostatnim miesiącu zbieramy plony udziału naszych uczniów w konkursach przedmiotowych. Z radością odnotowujemy, że:

- Maria Nowacka, Teresa Solman, Marta Kubera, Ana Cykowiak w dniu 31 maja będą uczestniczyły w finale ogólnopolskiego konkursu historycznego Historia Bliska. Odbędzie się on w Zamku Królewskim w Warszawie. Opiekunką finalistek jest dyrektor gimnazjum Anita Plumińska-Mieloch,

- Maja Talarczyk wygrała luboński konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. W nagrodę wyjedzie do Brukseli. Wycieczkę przekazała radna powiatowa Jolanta Korcz,

- 13 maja odbył się konkurs recytatorski zorganizowany przez Bibliotekę Miejską w Luboniu. Jury nagrodziło naszych uczniów: Bartek Bednarski z klasy II a zajął pierwsze miejsce, Julia Będziechowska z klasy I a - miejsce drugie, a Marta Kubera została wyróżniona przez Panią Dyrektor Biblioteki.

- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ACE pozwolił zmierzyć się i porównać z najlepszymi w Polsce. Liczba godzin języka nie pozwala jeszcze zdobywać czołowych miejsc w kraju, ale są miejsca w województwie. II zajął Mikołaj Szal, a III Jakub Gębski,uczniami opiekowały się Anna Kowalczyk i Romana Frąckowiak.

Anita Plucińska-Mieloch

Na zdjęciu: Finalistki Historii Bliskiej - M.Nowacka, T.Solman,. M.Kubera,A.Cykowiak

 

fot.: 

Gimnazjum nr 1

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Dam pracę w przedszkolu w Luboniu
  • Inne
    Poszukiwani świadkowie
  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)