Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Klasyfikacja końcowa VII Biegu Lubońskiego

Klasyfikacja końcowa VII Biegu Lubońskiego z okazji Dnia Dziecka 27.05.2012

Kategoria I: dziewczęta szkół podstawowych klasy (1-3) roczniki 2002, 2003, 2004 dystans 600 m.

1. Julia Radoszewska SP 4
2. Lidia Wysocka SP 1
3. Róża Mińko SP 3

4. Julia Wojtkowiak
5. Barbara Budzyńska
6. Julia Przybyła
7. Antonina Petryna
8. Amelia Mazurkiewicz
9. Kaja Łukomska
10. Joanna Polowa
11. Maja Świdzińska
12. Martyna Rębas
13. Maja Janiak
14. Julia Zielińska
15. Maja Misiaczyńska
16. Martyna Pracz
17. Kornelia Grzesiak

Kategoria II: chłopcy szkół podstawowych klasy (1-3) roczniki 2002, 2003, 2004 dystans 600 m.

1. Jakub Stelmach SP 1
2. Grzegorz Michałek SP 4
3. Jan Barański SP 1

4. Mateusz Dołowicz
5. Piotr Schmidt
6. Jakub Pielucha
7. Jakub Spychała
8. Paweł Pietrucha
9. Mateusz Najder
10. Miłosz Januszko
11. Michał Sidor
12. Michał Anioł
13. Hubert Golon
14. Staś Witczak
15. Mikołaj Stachowiak
16. Adam Kiełbasiński
17. Kacper Głowacz
18. Patryk Anielski
19. Kacper Śróda
20. Szymon Nowakowski
21. Maks Wasielewski
22. Kacper Kowalski
23. Mateusz Budniak
24. Krystian Dawidek
25. Jan Zieliński
26. Oskar Kelma


Kategoria III: dziewczęta szkół podstawowych klasy (4-6) roczniki 2001,2000,1999 dystans 800 m.

1. Budzyńska Zuzanna SP 2
2. Miłek Oliwia SP 1
3. Skrzypek Angelika SP 4

4. Kończak Weronika
5. Stachowiak Aleksandra
6. Krüger Oliwia
7. Kostacińska Maja
8. Tomaszewska Zuzanna
9. Pawlicka Natalia
10. Borysław Alicja
11. Kopa Angelika
12. Szuborda Marta
13. Dzioban Kinga
14. Radoszewska Aleksandra
15. Wojtasiak Zuzanna
16. Urych Nicola
17. Dobroś Weronika
18. Gawrysiak Zuzanna
19. Sidor Julia
20. Graf Aleksandra
21. Domek Dominika
22. Okoniewska Aleksandra
23. Nowicka Kinga
24. Olejniczak Julia
25. Grochowiak Marta
26. Kozłowska Julia
27. Chrzumnicka Sandra
28. Samulczyk Weronika
29. Pachołka Oliwia
30. Petryna Zofia
31. Ludwiczak Inga
32. Pietrucha Anna
33. Wójciak Sandra
34. Sobczak Weronika
35. Andrzejewska Malwina
36. Nowak Wiktoria
37. Świdzińska Jagoda
38. Dawidem Oliwia
39. Kowalczyk Daria
40. Michałek Agata
41. Grabus Zofia
42. Czyż Anna
43. Skrzypek Tatiana
44. Kamińska Karolina
45. Graś Wiktoria
46. Malinowska Maja
47. Włodawska Wiktoria
48. Drzazga Natalia
49. Kaźmierczak Natalia

Kategoria IV: chłopcy szkół podstawowych klasy (4-6) roczniki 2001, 2000, 1999 dystans 800 m.

1. Filip Pawlak SP 1
2. Dominik Brodowski SP 1
3. Wojciech Patz SP 1

4. Mikołaj Jakubowski
5. Aleksander Nowak
6. Sebastian Ratajczyk
7. Michał Skrzypczak
8. Mateusz Gawrysiak
9. Krystian Bryński
10. Bartosz Zakrzewisz
11. Damian Budziszowski
12. Oliwer Zalewski
13. Szymon Schmidt
14. Alan Płócienniek
15. Mateusz Marciniak
16. Bartek Żurawlew
17. Piotr Matczak
18. Krzysztof Flagmański
19. Mikołaj Basiag
20. Mikołaj Cholewczyński
21. Askaniusz Anioła
22. Dawid Konieczny
23. Marcin Skrzypek
24. Michał Małecki
25. Jan Mączkowiak
26. Mikołaj Sobierajewicz
27. Hubert Ossowski

Kategoria V: dziewczęta szkół gimnazjalnych klasy (1-2) roczniki 1998, 1997, dystans 2000 m.

1. Dominika Dewicka Gim 44, Poznań
2. Karolina Franczak Gim 2, Luboń
3.
Joanna Łuczak Gim 1, Luboń
4. Maria Nowak
5. Weronika Głuszak
6. Zofia Bilska
7. Julia Cywińska
8. Malwina Paprzycka
9. Klaudia Łabińska
10. Paulina Deska
11. Kamila Ratajczyk
12. Martyna Pawlik
13. Joanna Celler
14. Klaudia Grześkowiak
15. Sandra Dubik
16. Lucyna Buczkowska
17. Jagoda Teszner
18. Maja Jaśkowiak
19. Anna Kostrzewska
20. Sandra Chełmińska
21. Karolina Świątek
22. Aleksandra Rubisz
23. Marta Jaśkiewicz
24. Samanta Czajka
25. Dominika Deska
26. Weronika Goździewska
27. Małgorzata Jędroszkowiak
28. Malwina Skoracka
29. Monika Graduszewska
30. Weronika Wosiewicz
31. Joanna Pietrucha
32. Paulina Dominiak
33. Natalia Wasielewska

Kategoria VI: chłopcy szkół gimnazjalnych klasy (1-2) roczniki 1998, 1997 dystans 2000 m.

1. Michał Gil Gim 2, Luboń
2. Stanisław Wysocki Gim 2, Luboń
3. Patryk Okołowski Gim 2, Luboń

4. Adam Pęczyński
5. Patryk Gawelski
6. Marcin Witczak
7. Dominik Bomski
8. Adam Balcerek
9. Krzysztof Haeusler
10. Aleksander Szepke
11. Bartosz Codro
12. Mikołaj Wąsowicz
13. Kamil Skorliński
14. Filip Mączkowiak
15. Kamil Drzazga
16. Fryderyk Filipowski
17. Marcin Klimaszewski
18. Oskar Schmidt
19. Patryk Deierling
20. Dominik Piotrowski
21. Patryk Trusiak
22. Bartek Biliński
23. Dariusz Matczak
24. Patryk Matusiak
25. Adrian Nadobnik
26. Wojciech Łopatka
27. Damian Grześ
28. Denis Kobus
29. Bartek Wiśniewski
30. Krzysztof Mikołajczak

Kategoria VII: dziewczęta szkół gimnazjalnych klasy 3 roczniki 1996 dystans 2000 m.

1. Patrycja Grotek Gim 2, Luboń
2. Maria Urbańska Gim 2, Luboń
3. Agnieszka Apolinarska Gim 2, Luboń

4. Dominika Orlińska
5. Agnieszka Konieczna
6. Zuzanna Matusewicz

Kategoria VIII: chłopcy szkół gimnazjalnych klasy 3 roczniki 1996 dystans 2000 m.

1. Jakub Tomczak Gim dwujęzyczne „Marcinek", Poznań
2. Sebastian Jurga Gim 2, Luboń
3. Jakub Tomkowiak Gim 44, Poznań

4. Adam Bińczyk
5. Marcin Owczarek
6. Cezary Strugała
7. Patryk Ostrowski
8. Michał Łaciński
9. Marcin Ratajski
10. Paweł Jurga
11. Jakub Łuczak
12. Bartosz Wilczek

W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, dzięki, którym dwustu uczestników zawodów zostało obdarowanych wartościowymi nagrodami i upominkami.

Centrum Stylizacji Włosów Free Visual Sytle, Luboń, ul. Żabikowska 49 - 6 zaproszeń na strzyżenie i modelowanie włosów.
Kreatywne fryzjerstwo U Lindy, Luboń ul. 11 listopada 33
- 10 zaproszeń na masaż i strzyżenie.
Sklep internetowy Kraina Zabawy, Wiry, ul. Nowa 20 - zabawki
Faktory Outlet Luboń, ul. Dębiecka 1 - torby
Solaris Bus & Coach S.A., Bolechowo, ul. Obornicka 46 - gry, gadżety.
Restauracja Miodziojadło, Luboń ul.Osiedlowa 15 - 2 zaproszenia
Salon Fryzjersko Kosmetyczny „Kinga" Luboń, ul Leśmiana 3
- trzy zaproszenia na usługi
Salon BeSilky w Poznaniu, Róg Chwiałkowskiego11/ Przemysława 41
- słuchawki
Restauracja Marago, Luboń, pl. Bojanowskiego 1 - lizaki
Kraina Upominków, ul. Kościuszki
P W „Jukar" s.c. ul. Górna Wilda 105, Poznań - zabawki
Sklep z odzieżą młodzieżową „Satisfaction", ul. Półwiejska 20
- bony rabatowe

Organizatorzy:
Urząd Miasta Luboń - pl. Bojanowskiego 2
- medale, dyplomy, koszulki, czapki, gadżety.
Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul Kołłątaja 2,
- smycze torby, organizacja
Gimnazjum nr 2 w Luboniu, ul. Kołłątaja 1 - organizacja
Ośrodek Kultury w Luboniu, ul. Jana III Sobieskiego 97 - organizacja
Luboński Klub Biegacza - pomoc w organizacji.

Łukasz Budzyński

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
  • Inne
    Angielski - korepetycje
  • Dam pracę
    Przedszkole zatrudni kucharkę