Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Czas podsumowań, kolej na Radę Miasta

    Koniec roku to czas podsumowań i refleksji, robią je zarówno organizacje jak i politycy. My postanowiliśmy sprawdzić zadowolenie wyborców z trzyletniej działalności członków Rady Miasta Luboń, którym w listopadzie mija trzeci rok sprawowania władzy.

Osoby, które głosowały na kandydatów do rady miejskiej i oddały ważny głos, zadecydowały o wyborze 21-osobowej delegacji mieszkańców, która decyduje o losach miasta przez 4 lata. Poniżej, dla przypomnienia przedstawiamy tabelę okręgów wyborczych wraz z nazwiskami wybranych radnych.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszej ankiecie.

Nr okręgu

wyborczego

Granice okręguWybrani Radni
1Agrestowa, Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Cmentarna, Dębowa, Długa, Michała Drzymały, Galla Anonima, Graniczna, Gruszkowa, Harcerska, Jaśminowa, Jaworowa, Jesienna, Jodłowa, Kanonierów, Mieczysława Karłowicza, Jana Kasprowicza, Marcina Kasprzaka, Jana Kilińskiego, Klonowa, Hugona Kołłątaja, Korczaka, Tadeusza Kościuszki – od nr 81 do końca i od nr 102 do końca, Krucza, Leśmiana, Limbowa, 22 Lipca, Lipowa, 11 Listopada, Adama Mickiewicza, Miodowa, Morelowa, Nad Żabinką, Niezłomnych, Nowiny, Olszynowa, Orzechowa, Owocowa, Plac E.Bojanowskiego, Pogodna, Józefa Poniatowskiego, Poprzeczna, Przejazd, Przesmyk, Północna, Mikołaja Reja, Tadeusza Rejtana, Różana, Samotna, Henryka Sienkiewicza, Władysława Skóry, Skowronkowa, Juliusza Słowackiego, Ludwika Solskiego, Sowia, Stanisława Staszica, Studzienna, Szafirowa, Szkolna, Śliwkowa, Świerkowa, Tomiaka, Romualda Traugutta, Wczasowa, Westerplatte, Wiosenna, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zielona, Złota.

Kaczmarek Włodzimierz,

 

Krukowski Stefan,

 

Krzyżostaniak Paweł Radosław,

 

Nyćkowiak Magdalena Joanna,

 

Zapłata-Szwedziak Elżbieta,

 

Ziółkowski Zbigniew Andrzej

2Gen. Władysława Sikorskiego, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 79 i od nr 2 do nr 100, Osiedlowa, Świerczewska, Żabikowska od nr 12 do końca i od nr 39 do końca, Źródlana.

Białasik Lidia,

 

Jędrzejewski Bogdan,

 

Marek Rafał,

 

Olszewski Ryszard,

 

Rogowicz Ewa

3Andersena, Armii Poznań od nr 1 do nr 47 (nieparzyste), od nr 2 do nr 72 (parzyste), Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Fryderyka Chopina, Chudzickiego, Cicha, Augusta Cieszkowskiego, Jana Henryka Dąbrowskiego, Dożynkowa, Dworcowa od nr 1 do nr 14 (wszystkie), Fabryczna, Faustmana, Władysława Hibnera, Władysława Jagiełły, Jana Pawła II, Konarzewskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Kościelna, Kozińskiego, Ignacego Krasickiego, Krótka, Ks. Nogali, Ks. Streicha, Lemańskiego, 3 Maja, Kornela Makuszyńskiego, Jana Matejki, Jana Mazurka, Nad Strumykiem, Nad Wartą, Gabriela Narutowicza, Niepodległości, Stefana Okrzei, Jana Ignacego Paderewskiego, Południowa, Powstańców Wlkp., Prusa, Przemysłowa, Kazimierza Pułaskiego, Aleksandra Puszkina, Cyryla Ratajskiego, Rivoliego, Rzeczna, Piotra Skargi, Słoneczna, Spadzista, Strumykowa, Karola Szymanowskiego, Juliana Tuwima, Wschodnia, Zakątek, Ziemniaczana, Żabikowska od nr 11 do nr 37 (nieparzyste), Stefana Żeromskiego

Bielawski Jakub,

 

Kędra Lechosław,

 

Paluszczak Jerzy Kazimierz,

 

Ruszkowski Piotr Paweł,

 

Samulczyk Marek

4Akacjowa, Armii Poznań od nr 49 do końca (nieparzyste), od nr 74 do końca (parzyste), Azaliowa, Bluszczowa, Bratkowa, Mariana Buczka, Chemików, Czajcza, Dojazdowa, Dolna, Dworcowa od nr 15 do końca (wszystkie), Fiołkowa, Małgorzaty Fornalskiej, Grodzka, Górna, Grzybowa, Juranda, Kalinowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Kolonia PZNF, Konwaliowa, Kręta, Kurowskiego, Kwiatowa, Leśna, Liliowa, Łączna, Łąkowa, 1 Maja, Makowa, Malinowa, Malwowa, Romana Maya, Migalli, Modrakowa, Mokra, Nagietkowa, Nowa, Ogrodowa, Oliwkowa, Owsiana, Jana Panka, Parkowa, Piaskowa, Podgórna, Polna, Poznańska, Pszenna,Franciszka Ratajczaka, Rumiankowa, Henryka Rutkowskiego, Rydla, Siostry Faustyny, Skośna, Skromna, Słonecznikowa, Jana III Sobieskiego, Spokojna, Sporna, Stawna, Stolarska, Targowa, Topolowa, Walki Młodych, Warzywna, Piotra Wawrzyniaka, Wiejska, Wierzbowa, Wirowska, Wodna, Żabikowska nr 1 do nr 10 (wszystkie), Żytnia

Sawicka-Baraniak Anna,

 

Sobiło Andrzej,

 

Suleja-Kot Wanda,

 

Szmyt Dariusz,

 

Woźniak-Patej Magdalena Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalina Kelma

 

 

fot.: 

Kalina Kelma

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Dam pracę w przedszkolu w Luboniu
  • Inne
    Poszukiwani świadkowie
  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)