Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

6 grudnia wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Podczas pierwszego posiedzenia Miejskiej Młodzieżowej Komisji Wyborczej (MMKW) przyjęto kalendarium wyborcze do Młodzieżowej Rady Miasta (MRM). Oto najważniejsze z terminów:

* do 19 października - podanie do wiadomości publicznej informacji o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych
* od 12 października do 30 października - zgłaszanie kandydatów na radnych do MRM w celu zarejestrowania (wraz z listami osób popierających)
* do 4 listopada - podanie do publicznej wiadomości przez MMKW informacji o zarejestrowanych kandydatach na radnych, równoznaczne z rozpoczęciem kampanii wyborczej
* do 16 listopada - zgłaszanie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych
* 5 grudnia - zakończenie kampanii wyborczej
* 6 grudnia - głosowanie


MMKW przyjęła także wzór formularza zgłoszeniowego kandydata na radnego oraz listy osób popierających kandydata. Obydwa formularze można pobrać na stronie http://www.lubon.pl/content.php?cms_id=888&lang=pl oraz wypełnione dostarczyć w wymaganym terminie do Urzędu Miasta.

Osoby, które mają pytania dotyczące „młodzieżowych" wyborów mogą uzyskać informacje 20 października, godz. 18 w Urzędzie Miasta. Wszelkich informacji udziela także Przewodniczący MMKW A. Dworaczyk, tel. 608 400 305.

 

Elżbieta Zapłata-Szwedziak
Adam Dworaczyk

 

fot.: 

izabell

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl