Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Street Food&Art

Pokazy iluzjonisty, akrobatyczne, street footballu, występy brzuchomówcy i pyszny street food! To i dużo więcej już w drugi weekend września na strefie Chillout na terenie Factory Poznań w Luboniu!

Sztuka uliczna i kulinarna mają ze sobą wiele wspólnego. Do obu potrzeba serca, pasji oraz wielu umiejętności. W festiwalu udział wezmą food trucki z całej Polski. Będą gotować przy akompaniamencie autorów ulicznej twórczości. Na gości czekać będzie wiele atrakcji! W tajemniczy świat magii zabiorą gości mistrzowie iluzji Pan Ząbek i Kacper Mysiorek. Sztukę mówienia bez poruszania ustami zaprezentuje brzuchomówca Jakub. Fanów piłki nożnej i nie tylko zainteresują na pewno pokazy freestyle football, a na najmłodszych czekać będą warsztaty plastyczno – edukacyjne. W tłumie gości pojawią się szczudlarze!

Street Food&Art to również smaki z całego świata. Tajski pad thai, meksykańskie burrito, gruzińskie chaczapuri czy holenderski kapsalon. Brzmi dobrze? A to dopiero początek. Nie zabraknie klasyków, czyli soczystych burgerów i belgijskich frytek. Na deser polecają się hiszpańskie churrosy z gorącą nutellą!

Na wydarzenie warto zabrać rodzinę, przyjaciół i wspólnie posmakować tych wszystkich pyszności! Do tego czekają atrakcje dla każdego w wieku od 0 do 100 lat.

Więcej smacznych informacji i konkursy znajdują się na social mediach wydarzenia:
www.facebook.com/events/5305582522811044

Najważniejsze informacje:

Co? Street Food&Art Festival
Gdzie?
Strefa Chillout na terenie Factory Poznań w Luboniu
Kiedy? 9, 10 i 11 września
O której? Piątek 12:00 – 21:00, sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00

Organizator:
Festiwal Smaków Food Trucków

Partnerzy:
Factory Poznań

Browar Amber

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl