Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pamiętajcie o ogrodach, czyli kultura schodzi pod strzechy

W ramach projektu „Pamiętajcie o ogrodach, czyli kultura schodzi pod strzechy” przed nami dwa wydarzenia.

W dniu 12 czerwca w kawiarence Mipetraka odbędzie zapowiadany pierwotnie na koniec maja koncert (przepraszamy za przesunięcie w czasie) organizowany przez Fundację Key4tomorrow. Klasyczne melodie w Ogrodzie Kultur i Tolerancji w wykonaniu: Hanny Szymańskiej (skrzypce), Franciszka Szymańskiego (pianino), Macieja Nowaczyka (wiolonczela), Zuzii Strzyżewskej (flet), uczennic i uczniów poznańskich szkół muzycznych.
Młodzi muzycy zaprezentują się w bogatym programie klasycznym. Usłyszymy między innymi utwory J.S. Bacha, J. Hubay, Ch. Dancla, W. Popp, F.Kuhlau 

Ostatnim wydarzeniem kulturalnym realizowanym w Puszczykowie w ramach ogrodowego projektu jest wystawa malarstwa Zbigniewa Cichockiego i jego przyjaciół, która odbędzie się w dniu 18 czerwca 2022 roku w galerii- oogrodzie pod siódemką przy ul. Żupańskiego. W programie wernisażu oprócz oglądania prac artystów przewidziano jeszcze czytanie poezji Edyty Kulczak i rozmowy o sztuce w przestrzeni miejskiej.

Projekt "Pamiętajcie o ogrodach, czyli kultura schodzi pod strzechy" uzyskał dofinansowanie z Miasta Puszczykowa oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl