Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Hulajnogi elektryczne Dott dostępne w Luboniu

Misją Dotta jest pomaganie mieszkańcom w bezpiecznym i łatwym poruszaniu się po miastach. Dlatego od 2-go czerwca 2022 zgodnie z podpisanym porozumieniem z Urzędem Miasta Luboń, firma postanowiła udostępnić swoją usługę w naszym mieście.

Od prawie roku, mieszkańcy Poznania korzystają z naszych e-hulajnóg. Poszerzenie naszej strefy o miasto Luboń to naturalny ruch wynikający z zapotrzebowań naszych użytkowników. Cieszymy się, że razem z Urzędem Miasta Luboń podpisaliśmy porozumienie, które pozwoli nam pomóc mieszkańcom Wielkopolski w łatwiejszym i bezpiecznym sposobie poruszania się. Co ważne, jesteśmy jedynym operatorem mikromobilności, który postanowił wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców Lubonia i zaoferować im uzupełnienie obecnej oferty transportu publicznego - komentuje Borys Pawliczak, dyrektor generalny Dott w Polsce i Skandynawii.

Zarówno Dott, jak i Urząd Miasta Luboń cieszy się na tą współpracę. Między centrum Poznania a granicami Lubonia jest 5-kilometrowa trasa rowerowa, którą bez problemu okoliczni mieszkańcy będą mogli się przemieszczać. Ponadto, Dott planuje w ciągu najbliższych 3 tygodni zwiększyć swoją flotę o kolejne 250 hulajnóg, dzięki czemu usługa będzie jeszcze łatwiej dostępna dla użytkowników.

Dott dzięki flocie 40 000 e-hulajnóg oraz 10 000 e-rowerów w całej Europie, oferuje niezawodny transport, dostosowany do potrzeb danego miasta i zintegrowany z transportem publicznym. Środowisko, wpływ społeczny i lokalność są podstawą każdej decyzji biznesowej w Dott. Firma ściśle współpracuje z miejscowymi społecznościami, by oferować równomierne rozłożenie pojazdów we wszystkich obszarach, a komunikując się z lokalnymi organizacjami, pomaga w ulepszaniu infrastruktur miast.

Dott oferuje możliwość płatności za przejazdy za pomocą BLIKa, usług PayPal, Apple Pay oraz poprzez podpięcie karty.

Dott

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl