Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Przejście dla pieszych - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Do naszej redakcji napisał Mieszkaniec, który zwrócił uwagę brak przejścia dla pieszych w poblizu stacji Lotos.

Chciałbym aby w moim imieniu portal E-Lubon skontaktował się z urzędem miasta Luboń oraz Pani burmistrz. Mianowicie chodzi o brak przejścia dla pieszych przy stacji Lotos. Znajduje się tam Paczkomat oraz stacja. Codziennie widzę jak kilkanaście osób próbuje przejść/przebiec na druga stronę, aby moc dostać się do sklepu stacji i paczkomatu. Kiedy dojdzie tu do tragedii?? Ostatnio byłem świadkiem jak mały chłopiec wiek może 12 lat przebiegał przez ulice praktycznie wprost pod koła samochodu, tylko dzięki refleksowi młodej kierującej nie doszło do wypadku. Musi się coś wydarzyć aby nasza kochana burmistrz mogła zagospodarować tutaj kawełek przestrzeni dla przejścia!? Pozdrawiam zaniepokojony obserwator stacji - pyta Czytelnik.

Należy mieć na uwadze, iż ulica Armii Poznań jest drogą wojewódzką, jednakaże list przekazujemy do Urzędu Miasta Luboń z prośbą o udzielenie odpowiedzi. Poniżej publikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy z UML.

Szanowna Pani Redaktor,
Informuję, że na postawie art. 65 Kodeksu Postępowania Administracyjnego wiadomość została przekazana do Zarządcy Drogi Wojewódzkiej nr 430 – Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, organ jest podległy Marszałkowi Województwa Wielkopolskiego.

Bartosz Wilczek
Wydział Spraw Komunalnych
Urząd Miasta Luboń

izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
  • Inne
    Korepetycje - angielski