Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Luboński KS, Stella II Luboń wygrywają, Stella przegrywa, SF Luboń wycofuje się z rozgrywek

Po zimowej przerwie swój pierwszy mecz 2 kwietnia rozegrał w klasie A Luboński KS. Na boisku przy ulicy Rzecznej zmierzył się zespołem WKS Owieczki. Błękitno-biali pokonali przyjezdnych 3:1 i zainkasowali jakże cenne 3 punkty. Bramki dla Lubońskiego zdobyli Maciej Trojanowski, Kacper Kowalski, Maciej Kopiec. Po tej kolejce Luboński zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Kolejne spotkanie drużyna z Lubonia rozegra 9 kwietnia o godzinie 14.00, gdzie na wyjeździe zmierzy się z Las Puszczykowo.

SF Luboń wycofał się z rozgrywek w klasie B, natomiast Stella II Luboń zmierzyła się na wyjeździe z Plutonem Przeźmierowo. Zespół z Lubonia pokonał drużynę z Przeźmierowa 4:0. Stella zajmuje tym samym 8 miejsce w tabeli z 19 oczkami na koncie. Kolejne spotkanie Stella II Luboń rozegra 9 kwietnia o godzinie 17.00. Na boisku przy ulicy Szkolnej zmierzy się z zespołem KS Uchorowo.

2 kwietnia Stella Luboń rozpoczęła rozgrywki w V lidze. Przeciwnikiem Stelli był zespół GKS Dopiewo. Niestety, zespół z Lubonia musiał pogodzić się z wyższością przyjezdnych i przegrał spotkanie 1:4. Następny mecz Stella rozegra na wyjeździe, gdzie 9 kwietnia o godzinie 12.00 zmierzy się z drużyną Polonus Kazimierz Biskupi. Obecnie Stella zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 11 punktami na koncie.

Izabella Chodorowska

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl