Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Nawierzchnia na ulicy Kurowskiego - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Kilka dni temu publikowaliśmy list od naszego Czytelnika dotyczący nowej nawierzchni jaka znalazła się na ulicy Kurowskiego.

Czy ulica, która całkiem niedawno była budowana za pieniądze podatników powinna tak wyglądać (ulica Kurowskiego)? Nie mam pojęcia jaka firma robił tu jakieś przyłącze, ale załatanie nowej nawierzchni czymś takim to jakiś żart, mam nadzieję, że ktoś się może tym zajmie. Przesyłam zdjęcie jak to wygląda - napisał Mieszkaniec.

Sprawę przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń. Poniżej publikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy. 

W odpowiedzi na kwestie poruszone przez Czytelnika dotyczące ul. Kurowskiego informuję, że w uzgodnieniu z Miastem oraz gwarantem inwestycji (Budowy ulicy Kurowskiego), Wykonawca prac przyłączeniowych wykonał tymczasowe utwardzenie. Działanie to uzasadnione było zarówno procedurą odbioru wykonanego przyłącza przez Spółkę Aquanet, jak i warunkami pogodowymi. Zgodnie z ustaleniami Wykonawca zobowiązany jest do odtworzenia pasa drogowego do stanu pierwotnego w terminie do 8 kwietnia br. W tym miejscu należy zaznaczyć, że całość prac prowadzone jest w uzgodnieniu z gwarantem, wobec czego wykonane prace nie wpłyną w negatywnych sposób na obowiązującą gwarancję.

Mateusz Olejniczak
UML

izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl