Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Utwardzenie ulic oraz światłowód - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która poruszyła temat dotyczący utwardzenia ulicy Poznańskiej, Maciejkowej oraz światłowodu na ulicy Poznańskiej i Polnej.

Szanowni Państwo,
1. Zwracam się z uprzejmym zapytaniem dotyczącym ulicy Poznańskiej. W ostatnich dniach rozpoczęto pracę na tej ulicy nad instalacją kanalizacji. Moje pytanie brzmi, czy w najbliższym czasie po skończeniu prac kanalizacyjnych, przewiduje się na tej ulicy budowę drogi asfaltowej?
Ul. Poznańska, to ważna droga komunikacyjna dla wielu mieszkańców tej okolicy. Często droga jest nieutwardzona, co w przypadku pogody, takiej, jak obecnie jest, przejazd jest niemal niemożliwy. Ulica Polna została wyposażona w świetną drogę asfaltową, chodnik oraz oświetlenie.
Mieszkańcy ulicy Poznańskiej i okolicy marzą, o tym, aby ta ulica również została wyposażona w odpowiednie warunki drogowe.

2. Drugie pytanie dotyczy ulicy Maciejkowej, do której przynależy wiele lokali mieszkalnych. Ulica również jest w kiepskim stanie, stąd pytanie, czy jest szansa na jakiekolwiek utwardzenie drogi?

3. Ostatnie pytanie dotyczy światłowodu w okolicy ulicy Polnej oraz Poznańskiej. Wiele miejsc w Luboniu posiada już instalację światłowodu, co znacznie podwyższa standard życia mieszkańców. Okolice Wirów również posiadają taką instalację, stąd pytanie, czy w najbliższym czasie przewiduje się montaż takiej instalacji w okolicy ulicy Poznańskiej oraz Polnej? - pyta Czytelniczka (pis.oryg.).

List przekazujemy do Urzędu Miasta Luboń.

izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl