Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Solistki New Dance School Wicemistrzyniami Świata World Dance Championship WADF w Libercu

Nadia Scheffs i Aleksandra Majchrzak z Lubońskiej Szkoły Tańca New Dance School zostały Wicemistrzyniami Świata World Dance Championship WADF Liberec w kat. Contemporary Solo Juveniles II i Juniors I. Tancerki rywalizowały z uczestnikami reprezentującymi inne kraje m.in. Rosja, Czechy, Niemcy na zawodach w Libercu.

Warto wspomnieć, że w innych kategoriach: solo Jazz (Nadia) i solo Artistic Dance (Ola) te same tancerki zajęły IV miejsca. Niewyobrażalna duma i radość trenerek Katarzyny Pawlickiej i Dominiki Szymkowiak oraz całej szkoły i kadry New Dance School.

Nadia jest wszechstronną tancerką, tańczy od 3 lat jazz, modern, hip hop. Uczęszcza na gimnastykę artystyczną, zajęcia AIR TRACK i lekcje indywidualne z tańca klasycznego. Trenuje 5-6 razy w tygodniu. Bierze udział w warsztatach z choreografami z Polski i zza granicy.

To właśnie Nadia dostała się do Akademii You Can Dance i miała możliwość przeżyć piękną taneczną przygodę.

Aleksandra również jest wszechstronną tancerką, która uczęszcza na zajęcia z jazzu, modernu, hip hopu, gimnastyki artystycznej i AIR TRACK. Trenuje 5-6 razy w tygodniu, bierze udział w warsztatach tanecznych z wybitnymi choreografami. Swoją przygodę z prezentacjami solo zaczęła zaledwie pół roku temu, a jest zauważana na wszystkich turniejach. Niespełna tydzień temu obroniła Mistrzostwo Polski.

Na Mistrzostwach Świata Szkołę Tańca New Dance School reprezentowała jeszcze jedna tancerka: Amelia Liszyńska, która także zaprezentowała się przepięknie i zajęła VIII miejsce w kat. Solo Contemporary Juniors I. Warto dodać, że Amelka tydzień temu zdobyła Wicemistrzostwo Polski w tej samej kategorii.

KP

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl