Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Stella Luboń jeszcze walczy, pozostałe zespoły udają się na odpoczynek

Luboński KS udanie zakończył rundę jesienną w klasie A. Na stadionie przy ulicy Rzecznej pokonał drużynę Lasu Puszczykowo 4:0. W meczu zadebiutował 16-letni Krzysztof Winkel. Bramki dla błękitno-białych zdobywali Marcin Biernacki (1), Radosław Kaszuba (2) oraz Mateusz Porzucek (1). Luboński znajduje się obecnie na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 12 oczek na koncie.


W ramach rozgrywek w B klasie Szkoła Futbolu Luboń podejmowała zespół Przemysława II Poznań. Zawodnicy z Lubonia pokonali drużynę z Poznania 3:1 i zainkasowali cenne 3 punkty. SF zajmuje w tej chwili fotel wicelidera z 28 punktami. 4 punkty więcej ma lider Okoń Sapowice, a za plecami SF znajduje się z 25 punktami zespół Jadwiżański KS Poznań.


Stella II Luboń grająca w tej samej klasie co SF pokonała na swoim terenie Pluton Przeźmierowo 4:0 i tym samym wskoczyła na 10 miejsce w tabeli z 13 oczkami na koncie.


Występująca w V lidze Stella Luboń uległa na wyjeździe drużynie Grom Plewiska 3:2. Stella zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. W następnej kolejce drużyna z Lubonia będzie 27 listopada o godzinie 12.30 podejmować na swoim boisku przy ulicy Szkolnej zespół Czarnych Czerniejewo.

Izabella Chodorowska

fot: Luboński KS

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    PROSTĘ PRACE PRZY PAKOWANIU KWIATÓW