Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wygrana, porażka i dwa remisy lubońskich zespołów

Szkoła Futbolu Luboń pragnie wysoko utrzymać się w tabeli. Tym razem podopieczni trenera Sebastiana Maćkowskiego dali popis w Złotkowie, gdzie rozgromili zespół Złoci II Złotkowo 2:7 (0:4). Bramki dla SF zdobywali: Filip Bąkowski 2, Bartosz Grasza 2, Adam Polechoński, Filip Krenz oraz Jędrzej Nowak.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz od strony piłkarskiej, pomagało w tym bardzo dobrze przygotowane boisko. Sworzyliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych. Wszyscy zawodnicy wypełnili swoje zadania boiskowe. Za tydzień w niedziele o 14:00 podejmiemy u siebie zespół Jadwiżański KS, czyli zespół będący w bezpośrednim kontakcie punktowym w tabeli. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców - powiedział po meczu trener.

Wielkie emocje czekają już kibiców 7 listopada, kiedy to o godzinie 14.00 na stadionie przy ulicy Rzecznej odbędzie się bardzo ważne spotkanie z drużyną Jadwiżański KS Poznań. Zapowiada się twarda walka o punkty.


Kolejną niespodziankę sprawiła grająca również w klasie B Stella II Luboń, która na wyjeździe zremisowała 0:0 z silnym przeciwnikiem jakim jest Jadwiżański KS Poznań. Obecnie Stella z 10 punktami zajmuje 10 miejsce w tabeli. Następne spotkanie Stella rozegra 7 listopada o godzinie 10.00, gdzie na boisku przy ulicy Szkolnej zmierzy się z zespołem Arka Kiekrz.


Grający w klasie A Luboński KS poniósł porażkę na wyjeździe. Silniejszym przeciwnikiem okazał się zespół Szturm Junikowo, który pokonał błękitno-białych 4:1. Luboński zajmuje 10 miejsce w tabeli z 8 oczkami na koncie. Kolejny mecz Luboński rozegra 6 listopada o godzinie 14.00, kiedy to na stadionie przy ulicy Rzecznej zmierzy się z Wartą Pyzdry.


Grająca w V lidze Stella Luboń zremisowała na swoim boisku z wiceliderem tabeli Promieniem Przyprostynia 3:3 i tym samym zdobyła jakże cenny 1 punkt. Stella zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów. Kolejne spotkanie drużyna z Lubonia rozegra na wyjeździe 6 listopada o godzinie 13.30, gdzie zmierzy się z Vitcovią Witkowo.

Izabella Chodorowska

fot.: 

zdjęcie archiwalne

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Inne
    Piec dwufunkcyjny
  • Dam pracę
    Przyjmę do pracy pomoc cukiernika
  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)