Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Budowa chodnika na ulicy Dąbrowskiego - telefon do redakcji [odpowiedź z UML]

Jak pisaliśmy kilka dni temu na ulicy Dąbrowskiego rozpoczęła się przebudowa zniszczonego chodnika. Prace remontowe ruszyły pełna parą, ale zapomniano całkowicie o mieszkańcach.

Ruszyła przebudowa chodnika na ulicy Dąbrowskiego, ale my jako mieszkańcy znajdujących się tam domów nie możemy się do nich dostać. Wykopano dziury, ale zapomniano o kładkach, abyśmy mogli wejść na swoje posesje. Kiedy robi się ciemno to tutaj nic nie widać, a dziury nie są małe. Poruszają się tutaj starsi ludzie, żeby tylko nie doszło do jakiegoś nieszczęścia - powiedziała naszej redakcji Czytelniczka, która zwróciła uwagę na problem.

Sprawę przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń. Poniżej zamieszczamy odpowiedź. 

W odpowiedzi na pytanie Czytelniczki informuję, że tymczasowe przejścia zostały utworzone przez wykonawcę w piątek 22.10.2021 r. w godzinach przedpołudniowych. Zachęcamy w takich sytuacjach do bezpośredniego kontaktu z Wykonawcą lub Urzędem (tel. 61 813 00 11), przyśpieszy to reakcję.

UML

Jak poinformowali nas Czytelnicy martwi ich także los pracujacych tam pracowników. 

Chciałabym dodać jedno zdanie dotyczące remontu chodnika przy ul. Dąbrowskiego - toalety dla pracowników budowy - dlaczego ludzi pracujących przy remontach ulic, chodników itp traktuje się przedmiotowo? Przecież Ci ludzie maja swoje potrzeby: zjeść śniadanie, pójść do toalety.. dlaczego Zamawiający/Inwestor nie sprawdza/wymaga zaplecza socjalnego dla pracowników? Aktualnie co jakiś czas panowie szukają miejsca przy ul. Rzecznej, 3-go Maja, Dąbrowskiego, żeby załatwić swoje potrzeby fizjologiczne... - pisze Czytelnik.

hak

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    PROSTĘ PRACE PRZY PAKOWANIU KWIATÓW