Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Tenisistki stołowe LKTS Luveny rozegrały dwa mecze o I-ligowe punkty

W spotkaniu drugiej kolejki lubonianki podejmowały we własnej sali MRKS Gdańsk.

Ten mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Po pierwszych grach pojedynczych prowadziliśmy wprawdzie 2:0, ale po deblach był już remis 3:3. Kolejne single, także zakończyły się podziałem punktów i o końcowym wyniku zdecydowały ostatnie dwa pojedynki. Te, na szczęście, zakończyły się naszymi zwycięstwami, dzięki czemu wygraliśmy całe spotkanie 6:4 – relacjonuje trener Piotr Ciszak.

Bohaterką tej potyczki była Paulina Nowacka, która wygrała oba swoje mecze oraz dołożyła jeszcze zwycięstwo w deblu, grając w parze z Anitą Chudy. Ta ostatnia także wygrała jedno ze spotkań singlowych. Podobnie było w przypadku Oli Leśnickiej i Natalii Piechoty. W tym samym składzie zespół LKTS Luveny dzień później przystąpił do rozegranego awansem spotkania z ATS Białystok. I tym razem emocji nie brakowało, a wynik meczu do samego końca był niewiadomą. Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 5:5 i podziałem punktów.

To bardzo cenny rezultat – uważa szkoleniowiec.

O tym jak bardzo była to wyrównana konfrontacja najlepiej świadczy fakt, że każda runda, zarówno gier pojedynczych jak i podwójnych, kończyła się remisowo – dodał Piotr Ciszak.

I tym razem w roli głównej wystąpiła Paulina Nowacka. Kapitan zespołu, podobnie jak dzień wcześniej, wywalczyła komplet punktów. Po jednej wygranej na swoim koncie zapisały także Ola Leśnicka i Natalia Piechota. Najbliższy mecz lubonianki zagrają 30 października, o godz. 16.00. Wtedy to podejmować będą UKS Dojlidy Białystok.

Tomasz Sikorski
Powiat Poznański

fot: FB

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    PROSTĘ PRACE PRZY PAKOWANIU KWIATÓW