Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zwycięstwo, porażka i remis lubońskich drużyn

Szkoła Futbolu Luboń po ostatniej dotkliwej porażce pokazała, że był to tylko "wypadek przy pracy". Wczoraj zawodnicy z SF pokonali drużynę AP Dębiec 6:1 i tym samym odnieśli 4 zwycięstwo w klasie B. Niestety, porażka ze Stellą II Luboń kosztowała SF utratę pozycji lidera. Mając na koncie 12 oczek zespół z ulicy Rzecznej zajmuje na tą chwilę pozycję wicelidera. Młody zespół z Lubonia kolejne spotkanie rozegra 9 października o godzinie 10.00, kiedy to na własnym stadionie zmierzy się z trudnym przeciwnikiem jakim jest zajmujący trzecie miejsce w tabeli KS Uchorowo.

Z kolei Stella Luboń odnotowała kolejną porażkę w V lidze. Tym razem drużyna z ulicy Szkolnej uległa Piastowi Kobylnica 4:0. Stella z dorobkiem 3 punktów zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie odbędzie się 9 października o godzinie 15.00 w Swarzędzu, gdzie przeciwnikiem Stelli będzie Meblorz Swarzędz.

Grający w klasie A Luboński KS udał się natomiast do Łubowa, gdzie zmierzył się z miejscowym Piastem. Tym razem zawodnicy z Lubonia wywieźli 1 punkt remisując z gospodarzami 1:1. Luboński z 4 punktami zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli. Kolejny mecz zawodnicy z Lubonia rozegrają 9 października o godzinie 14.45, kiedy to na stadionie przy ulicy Rzecznej zmierzą się z Koziołkiem Poznań.

Izabella Chodorowska

fot: archiwum

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Specjalista ds. bezpieczeństwa i jakości wyrobów medycznych