Stella i SF wygrywają, Luboński pauzuje

Szkoła Futbolu Luboń grająca w klasie B jak do tej pory jest niepokonana. W czterech rozegranych meczach młody zespół z Lubonia zdobył komplet punktów i z 12 oczkami zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. W swoim ostatnim spotkaniu SF pokonało Odlew Poznań 3:1.

Strzeliliśmy szybko bramkę i wydawało się ze mecz zamkniemy już do przerwy, natomiast kilka sytuacji, których nie wykorzystaliśmy wprowadził trochę niepewności. W drugiej połowie dosyć długo wynik nie ulegał zmianie natomiast po strzeleniu bramki na 2:0 mecz mieliśmy już pod kontrola. Cieszą kolejne 3 pkt, natomiast jest wiele rzeczy do poprawy, szczególnie w grze defensywnej całego zespołu - powiedział po meczu trener Sebastian Maćkowski.

Bramki dla SF w meczu zdobyli:
Bartosz Grasza
Adam Polechoński x2

Szkoła Futbolu Luboń w następnym meczu, który odbędzie się 26 września o godzinie 12.00 zmierzy się ze Stellą II Luboń.

Swoje pierwsze zwycięstwo odnotowała w V lidze Stella Luboń, która pokonała na wyjeździe zespół Polanin Strzałkowo 1:2. Obecnie drużyna z ulicy Szkolnej zajmuje 13 miejsce w tabeli z drobkiem 3 oczek. Kolejne spotkanie Stella rozegra na swoim boisku w dniu 25 września o godzinie 15.00, kiedy to podejmować będzie Pelikana Niechanowo.

Luboński KS w ostatniej kolejce pauzował i z 3 oczkami zajmuje 9 miejsce w tabeli. Błękitno-biali po kolejne punkty w klasie A ruszą 25 września o godzinie 14.45, kiedy to na stadionie przy ulicy Rzecznej zmierzą się z KS Fałkowo.