Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

LKTS Luvena Luboń przegrywa na inaugurację rozgrywek

Tenisistki stołowe LKTS Luveny Luboń zainaugurowały I-ligowe rozgrywki. Zespół z powiatu poznańskiego w swoim pierwszym meczu o punkty minimalnie, bo 4:6 uległ na wyjeździe w starciu z Energą Mar-Bruk Luzino.

W tym miejscu warto dodać, że rywalki w poprzednim sezonie występowały jeszcze w ekstraklasie. Przyszło nam zatem grać w mocnym przeciwnikiem. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, ale niestety zakończyło się naszą porażką – mówi trener Piotr Ciszak.

W tym wyrównanym pojedynku jedną wygraną w singlu oraz deblu zapisała na swoim koncie Anita Chudy. W grze podwójnej jej partnerką przy stole była Paulina Nowacka. Swoje mecze wygrały też Zuzanna Sułek i Natalia Piechota. Kolejne spotkanie ligowe zawodniczki LKTS Luveny zagrają dopiero 9 października, kiedy to we własnej sali zmierza się z MRKS Gdańsk.

Wspomniana Anita Chudy swoją wysoką formę z meczu z Luzina potwierdziła dzień później, zajmując drugie miejsce w turnieju o Grand Prix Wielkopolski seniorów, który odbył się w Luboniu. W Poznaniu w imprezie tej samej rangi rywalizowali natomiast kadeci. Tam świetnie spisała się Natasza Adamczyk nie dając swoim rywalkom żadnych szans.

A przypomnijmy, że nasza wychowanka tydzień wcześniej wygrała również podobny turniej młodziczek – mówi Piotr Ciszak.

W sumie w stolicy Wielkopolski startowało czterech reprezentantów LKTS Luveny.

I wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Nie tylko Natasza. Srebrny medal zdobył bowiem pierwszoroczny kadet Kacper Zrol. Niewiele do podium zabrakło też jego rówieśnikowi, Pawłowi Gnizie, który ostatecznie zajął piątą lokatę. Na jedenastym miejscu uplasował się Bartek Sułek, który tydzień wcześniej wygrał zawody wojewódzkie młodzików – dodaje szkoleniowiec.

Tomasz Sikorski
Powiat Poznański

fot: LKTS Luvena

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Specjalista ds. bezpieczeństwa i jakości wyrobów medycznych
  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)