Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Szkoła Futbolu demoluje przeciwnika, Stella Luboń przegrywa, a Luboński odnosi pierwsze zwycięstwo

Szkoła Futbolu Luboń, która zadebiutowała w klasie B nie zwalnia tempa. W spotkaniu, które odbyło się w sobotę na stadionie przy ulicy Rzecznej młoda drużyna zdemolowała WPIP Mardom Poznań 17:1 (8:1).

Wynik w zupełności oddaje to co działo się na boisku, od początku do końca mieliśmy przewagę co potwierdziliśmy pokaźna zdobyczą bramkową - powiedział po meczu trener Sebastian Maćkowski.

Bramki dla SF zdobyli:
Kacper Bartoszak x5
Jakub Smura x2
Jędrzej Nowak x2
Jakub Krupkowski x1
Aleksander Serek x3
Filip Bąkowski x2
Bartosz Grasza x1
Bartosz Machnik x1

Obecnie SF zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Najbliższy mecz zespół Szkoły Futbolu rozegra na wyjeździe w niedzielę o godzinie 15.00, a przeciwnikiem będzie drużyna Orłów Plewiska.

Stella Luboń, która rozgrywa swoje spotkania w ramach V ligi nie może mówić o udanym początku rozgrywek. W swoim pierwszym meczu drużyna z Lubonia przegrała mecz z Lechią Kostrzyn 1:0, w drugim starciu uległa Orkanowi Chorzemin 0:2, a w sobotę na wyjeździe odniosła porażkę z GKS Dopiewo 5:1. W chwili obecnej zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli pozostając bez punktów.

Luboński KS rozgrywający swoje spotkania w ramach klasy A na inaugurację rozgrywek uległ WKS Owieczki 1:3. W swoim drugim starciu błękitno-biali wygrali z Orlikiem Miłosław 1:0 i obecnie z dorobkiem 3 oczek zajmują 7 miejsca w tabeli.

Izabella Chodorowska

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Inne
    Piec dwufunkcyjny
  • Dam pracę
    Przyjmę do pracy pomoc cukiernika
  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)