Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

3 punkty dla Lubońskiego

Kolejne wyjazdowe i ważne zwycięstwo Seniorów Lubońskiego KS. Tym razem drużyna z Lubonia pokonała w Zalasewie zespół Antares 4:2 (1:0). Bramki dla błękitno-białych strzelili: Radek Kaszuba (1), Piotr Poszwa (2) oraz Dawid Minge (1). Luboński w tabeli zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 29 punktów. Kolejne spotkanie zespół z Lubonia rozegra ponownie na wyjeździe. 12 czerwca o godzinie 16.00 zmierzy się z drużyną Lotnik-1997 Poznań.

Pogrom Luboń na pewno chciałby jak najszybciej zapomnieć o dzisiejszym meczu, który rozegrany został na stadionie przy ulicy Rzecznej w Luboniu. Zespół Polonii Poznań rozgromił drużynę z Lubonia, aż 13:1. Tym samym Pogrom pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 8 oczek.

3 czerwca grająca w V lidze Stella Luboń pokonała na wyjeździe zespół Orkana Chorzemin 4:0. Wczoraj grając u siebie drużyna z Lubonia uległa natomiast Kanii Gostyń 1:2. Obecnie Stella zajmuje 12 miejsce w tabeli z 38 punktami na koncie. Kolejne spotkanie odbędzie się na boisku przy ulicy Szkolnej, gdzie 9 czerwca o godzinie 18.00 Stella będzie podejmować Promień Krzywiń.

Izabella Chodorowska

fot: Luboński KS

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)