Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Tylko spokojnie

Niezmiernie nam miło zaprosić Państwa na pierwszy w tym roku spektakl teatralny w Ośrodku Kultury w Luboniu. Spektakl "Tylko spokojnie" w wykonaniu artystów z Fabryki Sztuki odbędzie się w sobotę 13 marca o godzinie 18.00, oczywiście z zachowaniem norm reżimu sanitarnego. Na przedstawieniu obowiązują maseczki. Bilety w cenie 30 zł/os. do kupienia od poniedziałku 1 marca w Ośrodku Kultury w Luboniu. Serdecznie zapraszamy! Już nie możemy się doczekać.

TYLKO SPOKOJNIE!
Wszyscy jesteśmy zmęczeni pandemią, męczącą i kiepsko płatną pracą, rodziną i sąsiadami. Stresuje nas codzienność. A gdyby tak popatrzeć na wszystko innymi oczami? Wiadomo, że na masochistów czekają w życiu same dobre rzeczy, ale nie musimy ich do końca naśladować!
A od takiego sposobu myślenia, już tylko krok do naszego programu. Ostatecznie czy nie można pobyć ze sobą kilka kwadransów na luzie? Tak zwyczajnie, z uśmiechem na sercu i na twarzy? A co to, żyjemy za karę? Spokojnie! Więc powiedzieliśmy sobie, że właśnie na taki wieczór Państwa i sami siebie zapraszamy. Śmieszny, pogodny i pompujący dobrą energię. Będą kłopoty damsko-męskie i małżeńskie, tak zwane normalne życie i życie nienormalne - pandemicznego artysty, no i piosenki. Różne, może nie tylko wyłącznie śmieszne. Także coś do wspólnej z Państwem zabawy. Wszystko z pomocą świetnych autorów i kompozytorów. Mało? A skąd! Tylko spokojnie!

Czas trwania: 70 minut

Magda Baranowska
OKL

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Dam pracę w przedszkolu w Luboniu
  • Inne
    Poszukiwani świadkowie
  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)