Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Luboński z 6 punktami na koncie

Grajacy w klasie A Luboński KS w ostatnich trzech spotkaniach zebrał 2 punkty. Największą porażkę odnotował z KS Fałkowo, kiedy to poległ 6:2. W kolejnym spotkaniuz zespołem Błękitnych Owińska mógł uzyskać 3 punkty, ale niestety zadowolić się musiał tylko remisem 1:1. W ostatnim rozegranym spotkaniu druzynie zabrakło szczęścia. Okazje do strzelenia gola były, ale brakowało skuteczności. W wyjazdowym spotkaniu z WKS Owieczki do 94 minuty błękitno-biali prowadzili 1:0, by w ostatnich sekundach starcia stracić bramkę w bardzo kontrowersyjnej sytuacji. W pomeczowych komentarzach można było bowiem usłyszeć stwierdzenia, iż przeciwnicy gola zdobyli po zagraniu ręką. Na chwilę obecną drużyna z Lubonia zajmuje w tabeli 10 pozycję mając 6 punktów. Kolejne spotkanie, w którym Luboński podejmować będzie wicelidera tabeli Sokół Mieścisko zostanie rozegrane 26 września o godzinie 15.00 na stadionie przy ulicy Rzecznej.

Pogrom Luboń zajmujący ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 1 punktu zmierzy się z Antares Zalesewo w dniu 27 września o godzinie 16.00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Rzecznej.

Z kolei grająca w V lidze Stella Luboń 26 września o godzinie 16.00 na wyjeździe rozegra spotkanie z Płomieniem Przyprostynia. Obecnie zespól z Lubonia z 8 punktami zajmuje 13 miejsce w tabeli.

izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl